HomeSklepy outdoorowe

Nowy sklep górski Skalnik we Wrocławiu

Skalnik otwiera nowy sklep na ul. Legnickiej. Już 28 maja sklep górski Skalnik zaprasza na otwarcie nowego salonu, w którym turyści i wspinacze znajdą niezbędny sprzęt i odzież nie tylko w góry.

Witryna nowego salonu Skalnik (fot. Skalnik)

Nowy salon sprzedaży zostanie otwarty na ulicy Legnickiej 59. Na mapie “górskich miejsc” Wrocławia powstaje zupełnie nowe miejsce, które jest doskonale skomunikowane z innymi dzielnicami miasta. Skalnik na Legnickiej będzie nowoczesnym salonem sprzedaży, w którym turyści, wspinacze i fani outdooru odczują zupełnie nową jakość, jeśli chodzi o wygodę doboru sprzętu i odzieży oraz dostępność towaru. W dzień otwarcia firma przygotowała specjalne rabaty i outdoorowe prezenty dla kilkuset klientów, którzy zrobią zakupy.

Nowy sklep Skalnik to ponad 250 m2 samej powierzchni sprzedażowej, która została zaprojektowana tak, by ułatwić klientom wybór sprzętu, odzieży i butów na miarę ich potrzeb i górskich ambicji. Na co klienci mogą liczyć w nowym Skalniku? Przede wszystkim na wygodne zakupy w ergonomicznie zaprojektowanej przestrzeni. Na górskich wędrowców i wspinaczy czekać będą cztery stanowiska kasowe, pochylnia do testowania obuwia trekkingowego, stopnie wspinaczkowe do wypróbowania butów wspinaczkowych i cztery komfortowe przymierzalnie. W Skalniku na Legnickiej klienci spotkają tych samych, świetnie wykwalifikowanych sprzedawców, którzy od lat poświęcają czas górskim pasjom i branży outdoor.

Wnętrze nowego salonu Skalnik (fot. Skalnik)

Atutem nowego sklepu jest jego lokalizacja. Świetne skomunikowanie z innymi częściami miasta to jedno, drugie to bezpłatny parking. Miejsca postojowe znajdują się tuż obok sklepu i pozwalają pozostawić auto na okres 1,5-2 h (w zależności od części parkingu) bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do piątku od 10:00 do 19:00 oraz w soboty od 9:00 do 16:00. Na miejscu możliwy będzie odbiór zamówień internetowych z odbiorem osobistym.

Lokalizacja nowego salonu Skalnik

Skalnik obecny jest we Wrocławiu już prawie trzydzieści lat! Pierwszy sklep stacjonarny powstał w 1993 r. przy ulicy Bogusławskiego i istniał nieprzerwanie do połowy maja tego roku, kiedy zamknięty został sklep w tej kultowej lokalizacji. Jesienią powstanie tu nowe miejsce dla pasjonatów gór.

Nowy sklep na ul. Legnickiej to odpowiedź na potrzeby, które podyktował rozwój firmy i powiększenie asortymentu w ofercie. Motywacją była również chęć podniesienia jakości obsługi klientów. Skalnik to dziś jeden z największych sklepów outdoor w Polsce – sklep, który od soboty 28 maja będzie mógł pochwalić się nowoczesnym salonem z asortymentem górskich marek, takich jak: Salewa, Dynafit, Arcteryx, Patagonia, The North Face, Rab, Black Diamond, Deuter, Osprey, Mountain Equipment, La Sportiva, Scarpa, Naturehike, Fire-Maple czy Volven.

Informacja prasowa Skalnik

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0