HomeImprezy outdoor

Outdoor by ISPO 2022: bilety i dojazd

Już 12 czerwca w Monachium rozpoczną się targi OutDoor by ISPO, które potrwają od niedzieli do wtorku (14 czerwca). Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje na temat zakupu biletów i wskazówki dojazdu do hal targowych.

fot. ISPO

Bilety na targi

Zakup biletów wstępu na targi jest możliwy na stronie:

Ceny biletów

  • Bilet na całe targi (dla przedstawicieli handlu) 25 euro. Przy zakupie tego rodzaju biletu jest wymagane potwierdzenie prowadzenia działalności handlowej w branży sport/outdoor.
  • Bilet na 1 dzień (inne grupy branżowe) 90 euro
  • Bilet na całe targi (inne grupy branżowe) 135 euro
  • Bilet studencki (średnie i wyższe szkoły branżowe) 19 euro. Przy zakupie biletu wymagana jest ważna legitymacja studencka.

Jeśli potrzebujesz biletu wstępu na targi, skontaktuj się z Polskim przedstawicielem targów OutDoor by ISPO – Pro Business Consulting Joanna Biernacka-Goworek, jbiernacka@pro-business.eu lub biernacka@ispo.com, kom.: +48 695 744 503.

Jak dojechać na targi OutDoor By ISPO – praktyczne wskazówki

Samochodem – adres do nawigacji:

MOC Ordercenter
Lilienthalallee 40
80939 München
Zjazd z autostrady A9 (Nuernberg/ Salzburg) w kierunku Muenchen Freimann (zjazd nr 74). Należy zwracać uwagę na znaki kierujące na MOC.

Parkowanie

Wielopoziomowy parking podziemny na terenach targowych dostępny w czasie targów OutDoor by ISPO w godzinach
7.30-18.00.
1 godz. parkowania 2,5 euro, cały dzień 14 euro.
Maksymalna wysokość samochodu na parkingu podziemnym: 2,2 m.

fot. ISPO

Samolotem

Z lotniska w Monachium do Centrum miasta jeździ specjalny autobus LUFTHANSA Bus Express.
Zatrzymuje się na 2 przystankach w mieście: Muenchen NORD/SCHWABING (dzielinca, w której zlokalizowane są tereny targowe MOC (OutDoor by ISPO) i Muenchen Hauptbahnhof (Dworzec Główny).

Przystanek Muenchen Nord/Schwabing znajduje się w pobliżu stacji metra U6 Nordfriedhof (kierunek Garching-Forschungszentrum/ Froettmanig), którym można szybko dojechać na targi OutDoor by ISPO (stacja Freimann / hale 4 i 3 lub Kieferngarten / hale 1 i 2). Od stacji Nordfriedhof są to to tylko 3 przystanki.
Kursy co 20 min. w godz. 6.25-22.25. Bilet dla osoby dorosłej 11,50 euro (w 1 stronę) i 18,5 euro w obie strony. Bilety na LUFTHANSA Bus Express można zakupić u kierowcy.
Czas przejazdu do Muenchen NORD/ SCHWABING – 25 min,
Muenchen Hauptbahnhof – 45 min.

fot. ISPO

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0