HomeNowości z rynku

Sklep Skalnik.pl – górskie miejsce we Wrocławiu

Skalnik.pl – największy sklep górski we Wrocławiu – zaprasza do swojego nowego sklepu stacjonarnego. Nowoczesny salon sprzedaży działa od maja przy ul. Legnickiej 59. Doskonale zaprezentowana oferta to tylko jeden z jego atutów.

Nowoczesny salon sprzedaży we Wrocławiu (fot. Skalnik.pl)

Można pomyśleć, że w dobie internetowych zakupów, wyspecjalizowane sklepy stacjonarne stracą swoją pozycję na rynku outdoor. Niektórzy sądzili nawet, że lockdown i większy udział sprzedaży internetowej sprawi, że sprzedaż bezpośrednia może przejść do lamusa. Okazuje się jednak, że dla wielu pasjonatów aktywności w górach, kontakt z towarem i sprzedawcą jest jednak niezastąpiony.

Nowoczesny salon sprzedaży we Wrocławiu (fot. Skalnik.pl)

Od końca maja wspinacze i turyści z Wrocławia i okolic zaglądają do salonu o wielkości ponad 250 m2. Na takiej powierzchni udało się stworzyć przyjazne zakupom miejsce z doskonale zaprezentowaną ofertą. Przypomnijmy, że Skalnik.pl jest sprzedawcą uznanych marek, takich jak: Salewa, Dynafit, Arcteryx, Patagonia, The North Face, Rab, Black Diamond, Deuter, Osprey, Mountain Equipment, La Sportiva, Scarpa, Naturehike, Fire-Maple czy Volven. Szeroka oferta sprawia, że wyspecjalizowany klient znajdzie tu topowy produkt na swoją ambitną wyprawę, a weekendowy turysta sięgnie po sprawdzony sprzęt, który za niewygórowaną cenę będzie go cieszyć latami. 

Nowoczesny salon sprzedaży we Wrocławiu (fot. Skalnik.pl)

Szeroki wybór asortymentu, cztery stanowiska kasowe, pochylnia do testowania butów trekkingowych i stopnie wspinaczkowe do wypróbowania butów do wspinaczki to ważne, ale nie najważniejsze plusy sklepu Skalnik na ul. Legnickiej. Firma od początku stawia na pasjonatów i fachowców w kwestiach dobierania sprzętu w góry. Największym plusem zakupów w tym sklepie stacjonarnym jest kontakt z doradcami, którzy profesjonalnie i zgodnie z potrzebami klientów pomagają dobrać odzież czy ekwipunek. To właśnie siła bezpośredniej sprzedaży. 

Nowoczesny salon sprzedaży we Wrocławiu (fot. Skalnik.pl)

Jak trafić do jednego z najbardziej górskich miejsc we Wrocławiu? Sklep na Legnickiej jest doskonale skomunikowany i znajduje się tuż przy centrum. Dogodny jest dojazd środkami transportu publicznego – tramwajem, autobusem, a nawet pociągiem, bo ze stacji Wrocław Mikołajów czy Wrocław Popowice to maksymalnie 20 minut spaceru, co dla pasjonatów gór, jest tylko lekką rozgrzewką! Ponadto przy sklepie znajduje się parking, gdzie bezpłatnie można zostawić auto.  

Nowoczesny salon sprzedaży we Wrocławiu (fot. Skalnik.pl)

Sklep Skalnik.pl na ul. Legnickiej 59/U1 czynny jest w tygodniu od 10:00 do 19:00, a w sobotę od 9:00 do 16:00. 

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0