HomeImprezy outdoor

Konwencja Oberalpu w Bystrej

W dniach 3-4 października w Bystrej koło Bielska-Białej odbyła się konwencja Oberalpu. Zespół polskiego oddziału Grupy, z Jarosławem Danielem i CEO Oberalpu Christophem Englem na czele, ugościł przedstawicieli czołowych sklepów górskich i sportowych z całej Polski. Obejrzeliśmy nowości na sezon jesień-zima 2022/2023.

***

Podczas konwencji Oberalpu pod Bielskiem dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy na temat samej firmy, jej marek, sposobów komunikacji i strategii wspólnego rozwoju Grupy i jej partnerów. Usłyszeliśmy słowa, które powiedział kiedyś Henry Ford: „Wspólne spotkanie to początek, trzymanie się razem to postęp, a wspólna praca to sukces”. Zobaczyliśmy wiele ciekawych produktów z nowych kolekcji – głównie Salewy i Dynafita, ale również marek wspinaczkowych Wild Country i Evolv. Dowiedzieliśmy się między innymi, że Salewa rozszerzy ofertę o produkty dla wspinaczy ściankowych, a także nieco mniej techniczną linię do miasta i w doliny – główny akcent pozostanie jednak oczywiście na zaawansowanym technicznym sprzęcie w góry – tu kilka ciekawostek hybrydowych. Z kolei Dynafit wprowadzi nową serię odzieży i sprzętu o nazwie Tigard, przeznaczoną dla freeriderów – to powiew świeżości w kolekcji tej marki, świetne kolory i nadal genialna jakość. Zmienią się również wszystkie plecaki. Co jednak nie mniej ważne: była to bardzo sympatyczna okazja do spotkania się w branżowym gronie!

Oto kilka slajdów i zdjęć z tego wydarzenia.

Jarosław Daniel prezentuje wełnianą bluzę z nowej serii Salewy, balansującej na granicy gór i lifestyle’u (fot. Mateusz Knap)

Christoph Engl opowiada o wizji i strategii Oberalpu – jak zawsze z optymizmem i pozytywną energią (fot. Mateusz Knap)

Frekwencja dopisała – na sali są przedstawiciele sklepów odpowiedzialnych za 85 procent sprzedaży marek Oberalpu w Polsce (fot. Mateusz Knap)

Jarosław Daniel – konwencja Oberalp Polska Jesień/Zima 23/24 (fot. Mateusz Knap)

źródło: materiały Oberalp

źródło: materiały Oberalp

źródło: materiały Oberalp

Ultralekki i techniczny – nowy model Salewy (fot. 4outdoor.pl)

Kolekcja na spacer w dolinach i na co dzień (fot. 4outdoor.pl)

Tigard – nowa kolekcja freeridowa marki Dynafit na sezon 23/24 (fot. 4outdoor.pl)

Tigard to komplet odzieży i sprzętu. Tu nowy model bardzo uniwersalnych butów narciarskich (fot. 4outdoor.pl)

W kolekcji Dynafita zmienią się wszystkie modele plecaków (fot. 4outdoor.pl)

fot. 4outdoor.pl

Branża outdoor potrafi się bawić! (fot. 4outdoor.pl)

Michał Gurgul

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0