HomeNowości z rynku

Dare 2b z mocną ofertą na chłodniejsze dni [sponsorowany]

Pochodząca z Wielkiej Brytanii marka Dare 2b w swojej kolekcji jesień/zima 2022 stawia na techniczne kolekcje oraz odzież narciarską. Dare 2b chce udowodnić, że wysokie parametry mogą iść w parze z atrakcyjną ceną. Jej kurtki, softshelle, bluzy, a nawet… bielizna termiczna wyróżniają się atrakcyjnym designem i nowoczesną stylistyką.

Dare 2b w swojej kolekcji jesień / zima 2022 stawia na techniczne kolekcje oraz odzież narciarską (fot. Dare 2b)

Dare 2b adresuje swoją ofertę do osób aktywnych, poszukujących emocji i wyzwań. Produkty marki muszą zatem być w stanie sprostać wymaganiom tych, którzy uwielbiają górskie wyprawy, przygody na stoku narciarskim czy biegi w każdych warunkach pogodowych. Odpowiedzią brytyjskiej marki na ich potrzeby jest wykorzystanie w odzieży Dare 2b elastycznych, wodoodpornych i oddychających materiałów, z membranami o bardzo dobrych parametrach.

Kurtka przeciwdeszczowa Dare 2b Diluent (fot. Dare 2b)

Bestsellerowymi modelami Dare 2b są przeciwdeszczowe kurtki Switch Out oraz Diluent dla mężczyzn i Veritas dla Pań. Zastosowany w nich autorski materiał ARED z membraną 20/20 gwarantuje pełen komfort i wodoodporność, której dopełniają klejone szwy.

Kurtka przeciwdeszczowa Dare 2b Veritas (fot. Dare 2b)

Jeśli wymagamy od kurtki jeszcze więcej – sięgnijmy po modele Touchpoint dla panów i jej damski odpowiednik Checkpoint. Oddychająca, stretchowa tkanina z membraną 20/30 oraz technologia AEP Kinematics zapewniają tu wyjątkową swobodę ruchów niezależnie od preferowanej formy aktywności. Tę elastyczność docenimy szczególnie w górach, gdzie tak mocno liczy się możliwość szybkiej reakcji.

Bluza Dare 2b Involved (fot. Dare 2b)

Jako warstwa pośrednia sprawdzi się wygodna, niekrępująca ruchów bluza. To kategoria z roku na rok zyskująca na znaczeniu. Stretchowa bluza bowiem nie tylko spełnia swoje zadanie izolatora, ale dzięki atrakcyjnej kolorystyce i designowi może stanowić element nieformalnych, miejskich stylizacji. W ofercie na sezon jesień/zima 2022 znalazł się bardzo szeroki wybór tego typu produktów – bluzy z kapturem i bez oraz z różnymi długościami zamków.

Jeśli wymagamy od kurtki jeszcze więcej – sięgnijmy po męski model Dare 2b Touchpoint (fot. Dare 2b)

Damski model Dare 2b Checkpoint (fot. Dare 2b)

Ważną częścią zimowej kolekcji Dare 2b jest odzież narciarska. Wodoodporne, oddychające, zatrzymujące ciepło modele to niezbędny element wyposażenia każdego narciarza i snowboardzisty. Dare 2b zwraca uwagę na niezbędne szczegóły, jak odpinany pas śnieżny, kieszonka na karnet czy kieszeń z chusteczką do wycierania gogli. Co ważne, znacząca część kolekcji powstała z wykorzystaniem materiałów z recyklingu.

Dare 2b podaje ilość ponownie użytego plastiku w produkcie w czytelnej formie liczby butelek plastikowych, które w ten sposób zyskują drugie życie. W przypadku odzieży narciarskiej po raz kolejny warto też zwrócić uwagę na design produktów. Dare 2b nie boi się odważnych kolorów i dynamicznej stylistyki.

Ważną częścią zimowej kolekcji Dare 2b jest odzież narciarska (fot. Dare 2b)

Dopełnieniem kolekcji jest bogata oferta akcesoriów, jak ciepłe i modne czapki, wygodne rękawice czy gogle. Nie zabrakło także produktów dla najmłodszych – co ciekawe, w kolekcji odzieży dla dzieci Dare 2b wykorzystuje te same technologie co w produktach dla dorosłych.

Marka Dare 2b jest częścią brytyjskiej Regatta Group – dystrybutorem produktów Dare 2b w naszym kraju jest Regatta Polska. Odzież Dare 2b znajdziemy w sklepach Regatta Great Outdoors, na platformach online oraz w sklepach partnerskich marki.

Dare 2b

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0