HomeNowości z rynku

The North Face: Neon Icons

Kultowe klasyki w żywych kolorach, których trudno nie zauważyć z daleka – oto kolekcja Neon marki The North Face. Nowa linia powstała z inspiracji dbałością o bezpieczeństwo w górach, gdzie bycie widocznym z dużej odległości jest kluczowe. Nowe modele są wykonane w 100% z tkanin pochodzących z recyklingu, stanowiąc tym samym krok w kierunku bardziej zrównoważonej przyszłości.

The North Face: Neon Icons

W kolekcji Neon znalazły się kultowe modele o bogatej historii i uniwersalnym charakterze. Wyprawy z najlepszymi sportowcami uczyniły je legendarnymi, a obecność w kulturze – ponadczasowymi. Od Himalayan Down Parka, przez Nuptse Short Jacket, aż po Denali Jacket – a to wszystko w żywych, wyrazistych kolorach, takich jak Acoustic Blue, Brilliant Coral i Chlorophyll Green.

The North Face: Neon Icons

Nowa linia to już ostatni rozdział kampanii „It’s More Than A Jacket”.  Odzwierciedla ona przekonanie The North Face, że w każdą nić wplecione są miejsca do których się udajesz, ludzie, których spotykasz i chwile, których nigdy nie zapomnisz – to Twoja historia. Gdziekolwiek pójdziesz, idź z odwagą.

The North Face: Neon Icons

Kolekcja Neon jest już dostępna na stronie www.thenorthface.pl oraz w wybranych sklepach stacjonarnych The North Face. Aby być na bieżąco z przyszłymi premierami śledź @thenorthface na Instagramie i Facebooku.

The North Face: Neon Icons

ABOUT THE NORTH FACE®

The North Face, a division of VF Outdoor, LLC, was founded in 1966 with the goal of preparing outdoor athletes for the rigors of their next adventure. Today we are the world’s leading outdoor brand, creating athlete-tested, expedition-proven products that help people explore and test the limits of human potential. We protect our outdoor playgrounds and minimize our impact on the planet through programs that encourage sustainability.

Find us on:

The North Face: Neon Icons

 Artykuł sponsorowany

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0