HomeImprezy outdoor

SNOW EXPO SKI&SNB TEST 2023 – 11-12 lutego, Wisła

Ostatnia w tym sezonie edycja SNOW EXPO SKI&SNB TEST – największych, darmowych testów nart i desek w Polsce już w ten weekend w Wiśle.

W dniach 11-12 lutego 2023 r. zapraszamy na stok Skolnity Wisła, gdzie fani sportów zimowych, absolutnie za darmo będą mieli okazję, w jednym miejscu i czasie, przetestować i bezpośrednio porównać narty oraz deski kilkunastu wiodących producentów sprzętu.

W pobliżu dolnej stacji kolei, swoje namioty z flotą testową i profesjonalną obsługą ustawią takie marki jak: Bataleon, Blizzard, Dakine, Dynastar, Elan, Flow, Head, Majesty, Nidecker, Ride, Rossignol, Stöckli oraz Völkl.

Każdy dystrybutor przywiezie kilkadziesiąt par nart testowych i desek.

Przy okazji można będzie spotkać się ze specjalistami  oraz profesjonalnymi narciarzami i riderami. Z pomocą mikrofonu podzielą się pasją i doskonale doradzą. Serwismeni ustawią narty, deski i wiązania do testów. I co najważniejsze, za testowanie sprzętu nie trzeba płacić.

Dzięki firmie GoHero.pl wszystkich użytkowników kamer GoPro, a zwłaszcza twórców vlogów zapraszamy w sobotę, 11 lutego o godzinie 13:00 na spotkanie z Jackiem Ciszakiem, prowadzącym największy serwis o tematyce narciarskiej w Polsce – skionline.pl.Opowie on, jak używa w swojej pracy kamer i akcesoriów GoPro.

Do zobaczenia na SNOW EXPO SKI TEST 2023. W polskich górach!

„SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” od pięciu sezonów promuje uprawianie narciarstwa, poprzez wystawy sprzętu połączonych z możliwością zdobycia wiedzy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fanów sportów zimowych. Dla rodzin poszukujących możliwości i kierunku wyjazdu. Dla tych, którzy pragną spotkać sportowców, za którymi stoją wybitne osiągnięcia wysokogórskie, czy zjazdowe i posłuchać o ich doświadczeniach i radach. Te wydarzenia były dotąd organizowane na stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Piąty sezon z rządu organizowane są wydarzenia pt. „SNOW EXPO – SKI&SNB TEST”, które odbywają się w najlepszych polskich ośrodkach narciarskich.

Informacja prasowa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0