HomeNowości z rynku

Podejmij wyzwanie i dołącz do kolejnej edycji SUUNTO VERTICAL WEEK

Suunto Vertical Week to cykliczna impreza organizowana przez markę Suunto od 2016 roku na przełomie Lutego i Marca, do której może dołączyć każdy posiadacz zegarka Suunto z barometrem oraz aplikacji Suunto, niezależnie od miejsca zamieszkania.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach od 27 lutego do 5 marca. Wtedy będą zliczane na poziomie krajowym ilości pokonanych kilometrów, jak i przewyższeń. Zatem niezależnie od tego czy jesteś miłośnikiem biegania, chodzenia po górach, a może skitourów, to Suunto Vertical Week jest imprezą, w której możesz wziąć udział.

Suunto Vertical Week to znacznie więcej niż kolejna cykliczna impreza. Pragniemy Cię zachęcić do aktywności na świeżym powietrzu, abyś poczuł piękno otaczającej Cię przyrody ale także do przekraczania swoich granic, zamieszczania poprzeczki coraz wyżej oraz dążenia do spełniania kolejnych celów niezależnie od Twojego poziomu sprawności fizycznej, zaawansowania czy doświadczenia.

Suunto World Vertical Week 2023( (fot. Suunto)

Razem możemy inspirować i motywować się nawzajem do kolejnych aktywności i zdobywania nowych szczytów. Zatem załóż wygodne buty, weź swój zegarek Suunto i przygotuj się na wyjątkową przygodę. Biegaj, jeździj na nartach, spaceruj, wspinaj się – liczą się wszystkie działania napędzane siłą ludzkich mięśni w dniach od 27 lutego do 5 marca 2023.

#verticalweek to także okazja aby powalczyć o miano najbardziej sportowego kraju, aby zmierzyć się w walce o to, kto pokona najwyższą ilość przewyższeń.

Tradycyjnie po zakończeniu wydarzenia zsumowane zostaną wyniki wszystkich uczestników wyzwania i dowiemy się, który kraj wspiął się najwyżej, a także która dyscyplina sportu cieszyła się największą popularnością.

Suunto World Vertical Week 2023( (fot. Suunto)

Aby wziąć udział w światowej edycji Suunto Vertical Week wystarczy, że otworzysz aplikację Suunto a następnie klikniesz w „dzwoneczek” w górnym prawym rogu ekranu – znajdziesz tam powiadomienie nt. Suunto Vertical Week a następnie kliknij „dołącz”.

Udostępnij swoje aktywności sportowe z #verticalweek i wygraj zegarek!

Suunto World Vertical Week 2023( (fot. Suunto)

Biegaj, wędruj, spaceruj, jeździj na nartach a następnie udostępnij trening z aplikacji Suunto w formie postu na platformie Instagram wybierając odpowiednie zdjęcie z nakładką Suunto oraz zamieszczając odpowiednie oznaczenia @suunto i #verticalweek, a my wybierzemy trzy najbardziej inspirujące, które zostaną nagrodzone zegarkiem Suunto 9 Peak Pro GPS.

O Suunto World Vertical Week 2023 więcej na stronach Suunto.

Regulamin konkursu tutaj.

Liczymy na Twoją obecność!

Informacja prasowa Suunto

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0