HomeNowości z rynku

Znajdź drogę z nowymi nawigacjami GPS marki Garmin

Uniwersalne nawigacje podręczne z serii GPSMAP 67 oraz eTrex SE oferują dłuższy czas pracy baterii, udoskonalone określanie lokalizacji oraz globalną komunikację za pomocą technologii inReach.

Znajdź drogę z nowymi nawigacjami GPS marki Garmin (fot. mat. marki Garmin)

Marka Garmin zaprezentowała właśnie serię GPSMAP® 67 oraz nawigację eTrex® SE – najnowsze dodatki do bogatej oferty urządzeń nawigacyjnych producenta. Wytrzymałe urządzenia GPS oferują długi czas pracy baterii oraz szeroki wachlarz funkcji przydatnych podczas każdej dłuższej wyprawy.  W nowej serii GPSMAP 67 wykorzystano technologię multi-GNSS, który zapewnia lepsze wyznaczanie lokalizacji nawet w trudnych warunkach. Nawigacje wykorzystują wielopasmową obsługę wielu częstotliwości sieci satelitarnych, co jeszcze bardziej poprawia dokładność pozycjonowania. Ponadto urządzenie GPSMAP 67i z technologią inReach® pozwala użytkownikom pozostać w kontakcie ze znajomymi i rodziną nawet bez dostępu do sieci komórkowej – a w razie potrzeby wysłać interaktywny sygnał SOS do działającego całodobowo Centrum Garmin ResponseSM 1.

Dan Bartel, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży konsumenckiej w firmie Garmin:

Niezależnie od tego, czy wybieramy się na krótką, popołudniową wędrówkę, czy planujemy zdobyć szczyt podczas dłuższej wyprawy, nawigacje eTrex SE i GPSMAP 67 będą doskonałymi towarzyszami każdego miłośnika outdooru. Dla tych, którzy cenią sobie możliwość komunikacji na całym świecie i interaktywny SOS, urządzenie GPSMAP 67i z technologią inReach zapewnia łączność za pośrednictwem w 100% globalnej sieci satelitarnej Iridium. Użytkownicy ucieszą się również z wydłużonego czasu pracy baterii oraz technologii GPS, która pozwala korzystać z funkcji takich jak m.in. prognozy pogody Active Weather czy inteligentne powiadomienia podczas każdej wyprawy bez dostępu do sieci.

Pewnie poruszaj się w terenie z nawigacją GPSMAP 67 lub 67i

W nowej serii GPSMAP 67 znalazły się nawigacje o solidnej konstrukcji z przyciskami i 3-calowymi kolorowymi wyświetlaczami czytelnymi w ostrym świetle słonecznym. Obydwa urządzenia są zasilane wewnętrznymi bateriami litowo-jonowymi o wydłużonym czasie pracy, które mogą działać  do 180 godzin w trybie Standard i do 840 godzin w trybie Expedition.

Garmin GPSMAP 67 (fot. mat. marki Garmin)

Oba modele umożliwiają użytkownikom dostęp do map TopoActive Europe marki Garmin, przeglądanie zdjęć satelitarnych oraz nawigację za pomocą wielopasmowego GNSS i specjalnych czujników. Są również wyposażone w 3-osiowy kompas i wysokościomierz barometryczny, dzięki czemu użytkownicy mogą sprawdzić swoje położenie nad poziomem morza oraz ciśnienie powietrza podczas wycieczek.

Garmin GPSMAP 67i (fot. mat. marki Garmin)

Dzięki technologii inReach urządzenie GPSMAP 67i umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości oraz śledzenie lokalizacji za pośrednictwem w 100% globalnej sieci satelitarnej Iridium®. Użytkownicy mogą przesyłać interaktywne komunikaty SOS do Garmin Response, całodobowego profesjonalnego centrum koordynacji reagowania w sytuacjach kryzysowych, które może skontaktować się z użytkownikiem, a także powiadomić odpowiednią organizację poszukiwawczo-ratowniczą lub inne służby. W takiej sytuacji Garmin Response na bieżąco informuje użytkownika oraz wskazane kontakty o statusie akcji ratunkowej i monitoruje zdarzenie aż do jego rozwiązania. Więcej informacji na temat korzyści płynących z subskrypcji inReach można znaleźć na stronie: garmin.com/inReach.

Ciesz się wycieczką jeszcze dłużej z nawigacją eTrex SE

Nawigacja eTrex SE to najnowsza odsłona najdłużej istniejącej serii wytrzymałych, łatwych w obsłudze urządzeń nawigacyjnych marki Garmin. Urządzenie zapewnia do 168 godzin pracy bez trybie Standard i do 1800 godzin w trybie Expedition przy użyciu 2 baterii AA (sprzedawanych oddzielnie). Nawigacja ma czytelny, 2,2-calowy wyświetlacz o wysokim kontraście, który umożliwia wygodne przeglądanie punktów orientacyjnych, śledzenie lokalizacji i nawigowanie po szlaku, także w jasnym świetle słonecznym.

Garmin eTrex SE (fot. mat. marki Garmin)

Wytrzymała konstrukcja zapewnia odporność na czynniki atmosferyczne, nawet podczas burzowej pogody, dzięki klasie wodoszczelności IPX7. Użytkownicy mogą również wytyczać kurs za pomocą wbudowanego cyfrowego kompasu, który pomaga zorientować się w terenie również podczas bezruchu.

Zaplanuj swoją kolejną wyprawę

Po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem, wszystkie urządzenia mogą korzystać z aplikacji Garmin Explore™, aby zaplanować trasę kolejnej wyprawy, uzyskać dostęp do aktualnych prognoz pogody Active Weather oraz danych aplikacji Geocaching Live. Nawet gdy użytkownik jest poza siecią, można pobrać do urządzenia trasy i punkty orientacyjne zapisane w aplikacji.

GPSMAP 67 dostępny jest już teraz w sugerowanej cenie detalicznej 549,99€, a GPSMAP 67i z technologią inReach w cenie 649,99€. eTrex SE ma sugerowaną cenę detaliczną 179,99€. Więcej informacji znaleźć można na garmin.com/outdoor

Zaprojektowane do życia na zewnątrz, produkty marki Garmin zrewolucjonizowały codzienność podróżników, sportowców oraz miłośników outdooru i off-roadu na całym świecie. Zaangażowani w rozwój urządzeń, które wzbogacają doświadczenia, pracownicy i projektanci marki Garmin wierzą, że każdy dzień jest okazją do innowacji i pobicia wczorajszych rekordów. 

Znajdź drogę z nowymi nawigacjami GPS marki Garmin (fot. mat. marki Garmin)

—-

1 Wymagana aktywna subskrypcja satelitarna. Niektóre kraje ograniczają lub zabraniają używania urządzeń do komunikacji satelitarnej. Użytkownik jest odpowiedzialny za znajomość i przestrzeganie wszystkich przepisów obowiązujących w regionach, w których urządzenie ma być używane.

2 Konieczne jest sparowanie z aplikacją Garmin Explore na kompatybilnym smartfonie. 

Artykuł sponsorowany

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0