HomeRynek outdoor

Skalnik.pl – oferta popularnych marek na biwak i trekking (dystrybucja)

Czas na wspinaczkę, biwak i kemping jest teraz! Warto więc zadbać o sprzęt i skorzystać z najlepszych ofert. Skalnik.pl jako dystrybutor kilku marek ma ciekawą propozycję, która może uzupełnić ofertę sklepów turystycznych.

Już od 30 lat Skalnik.pl dostarcza sprawdzonego sprzętu dla wspinaczy, turystów, biwakowiczów, narciarzy, biegaczy górskich i kolarzy. Firma jest nie tylko sprzedawcą detalicznym, lecz także dystrybutorem kilku marek oraz właścicielem marki Volven i VI.6+. W katalogu marek dystrybucyjnych Skalnika znajdują się brandy takie jak Naturehike, Voyager oraz Fire-Maple.

Oferowany przez te marki sprzęt turystyczny, biwakowy oraz elementy wyposażenia wspinaczkowego znajdują się wśród bestsellerów sklepu. Skalnik.pl prowadzi ich sprzedaż hurtową oraz obsługę B2B. Co ważne, każda z tych marek specjalizuje się w nieco innym segmencie rynku turystycznego, biwakowego i kempingowego. Wspólnie pozwalają na kompleksowe wyposażenie w sprzęt potrzebny do spędzania czasu w terenie.

Namioty Naturehike i więcej

Naturehike ma w ofercie szeroką gamę różnorodnych produktów biwakowych, kempingowych i turystycznych. Jest to zarówno sprzęt dla osób okazjonalnie wyjeżdżających, na przykład na weekendy w plener, jak i bardziej zaawansowanych turystów uprawiających trekkingi, czy podróżujących z namiotem.

Namiot Naturehike Cloud Up 2 (fot. Start Your Adventure)

Będąc dystrybutorem Naturehike w Polsce, Skalnik.pl wprowadza na rynek szeroką gamę namiotów turystycznych i kempingowych, także tych ultralekkich, przeznaczonych do zaawansowanych aktywności terenowych. Bestsellerem w tym segmencie jest namiot Cloud Up, który dostępny jest w wersjach 2,3 i 4-osobowych. Model wyróżnia się lekkością, niewielkimi rozmiarami przy transportowaniu oraz prostą i wytrzymałą konstrukcją.

Naturehike specjalizuje się w sprzęcie biwakowym i kempingowym, a wśród jego najpopularniejszych produktów są lekkie materace dmuchane – takie jak np. wygodny materac FC-10 o wadze zaledwie 470 g – czy poprawiające komfort snu poduszki turystyczne. Dzięki dystrybucji tej marki oferta sprzętu turystycznego w naszym kraju wzbogaca się też o funkcjonalne meble kempingowe Naturehike, wyposażenie biwakowe oraz akcesoria odzieżowe – w tym skarpety, czapki czy rękawiczki.

Zobacz ofertę Naturehike – kliknij tutaj.

Śpiwory, kije Volven i jeszcze więcej

Skalnik.pl jest też właścicielem i dystrybutorem Volven, marki która znana jest z wysokiej jakości sprzętu turystycznego oraz biwakowego w rozsądnych cenach. Wśród jej bestsellerów są ultralekkie puchowe śpiwory Narvi 200 i Narvi 400 przeznaczone na cieplejsze pory roku, a także lekkie i pakowne materace dmuchane oraz maty samopompujące.

Śpiwór Narvi (fot. Road Lifers)

Ważnym segmentem w ofercie tej marki są kije trekkingowe, a wśród nich lekkie, wytrzymałe, wykonane z włókna węglowego kije Carbon Expert. Dzięki specjalnej konstrukcji blokad i znajdującemu się wewnątrz sznurkowi składają się w kształt litery „z” i są niezwykle pakowne. To sprzęt, który chętnie wybierają miłośnicy stylu fast and light oraz biegacze. Miłośnicy klasycznych trekkingów mogą w ofercie Volven wybrać klasyczne kije trekkingowe z aluminium.

Kije trekkingowe Volven (fot. Volven)

Kije trekkingowe Volven (fot. Volven)

Poznaj produkty Volven – zobacz.

Fire-Maple – wszystko do kuchni turystycznej

Co jeszcze jest potrzebne do zorganizowania biwaku? Oczywiście sprzęt do gotowania. Tu Skalnik.pl, jako dystrybutor Fire-Maple, oferuje zarówno palniki, kuchenki jak i lekkie, wytrzymałe garnki turystyczne. Niezwykłą popularnością cieszą się kuchenki serii FMS-X (X1, X2, X3, X5) będące zestawami składającymi się z palnika oraz garnka z radiatorem i pozwalające na bardzo szybkie przyrządzenie posiłku w terenie.

Zestaw kuchenny Fire-Maple (fot. milima.pl)

Zestaw kuchenny Fire-Maple (fot. milima.pl)

Dla miłośników ultralekkich konstrukcji można z kolei polecić kuchenkę – FMS 300T. Model ten zdobył nagrodę na renomowanych w branży targach ISPO. Model doceniony został za rozmiary, które pozwalają schować kuchenkę w dłoni czy w kieszeni. Jednocześnie model oferuje mocny palnik, który realnie sprawdza się w terenie.

Kuchenka Fire Maple (fot. milima.pl)

Kliknij tutaj i sprawdź produkty z Fire-Maple

Voyager – dla górskich głodomorów

Dopełnieniem oferty biwakowej i turystycznej są liofilizaty. Będąc dystrybutorem Voyager, Skalnik.pl sprzedaje dania liofilizowane tej marki, zarówno w wersji mięsnej, jak i wegetariańskiej. Posiłki o bardzo dobrym składzie z powodzeniem zastępują podczas wypadów przygotowywane od podstaw potrawy, a do ich przyrządzenia potrzebna jest jedynie gorąca woda.

Liofilizaty Voyager (fot. milima.pl)

Liofilizaty Voyager (fot. milima.pl)

Liofile Voyager zapewniają zbilansowane i bogate w składniki odżywcze posiłki na każdą porę dnia, a dzięki swojej lekkości i pakowności doskonale sprawdzą się na wypadach wspinaczkowych, trekkingach, wycieczkach kajakowych czy kolarskich.

Kliknij i poznaj smaki dań Voyager

VI.6+ – dla wspinaczy

Nieco odmienny profil prezentuje marka VI.6+, której zimowym bestsellerem są raczki Pro Traxion dostępne w wersji dla dorosłych i dla dzieci. Znajdują się one obecnie na wyposażeniu wszystkich stacji ratunkowych GOPR w Polsce.

(fot. VI.6+)

Jako dystrybutor VI.6+ Skalnik.pl ma w ofercie także elementy wyposażenia dla wspinaczy, w tym karabinki wspinaczkowe oraz cenioną w środowisku magnezję o chwytliwej nazwie.

(fot. VI.6+)

Muuugnezja – bo o niej mowa – dostępna jest w proszku, płynie oraz w kostce. Sprawdzi się w skałach, na panelu i w innych aktywnościach, w których potrzebny jest pewny chwyt i suche dłonie.

Szpej VI.6+ poznasz pod tym linkiem

***

Prowadząc sprzedaż hurtową oraz obsługę B2B dystrybuowanych przez siebie marek, Skalnik.pl oferuje dostęp do szerokiej gamy produktów Naturehike, Volven, Voyager, Fire Maple i VI.6+. Posiada też możliwość realizacji zamówień hurtowych. Zainteresowanych ofertą tych marek odsyłamy do działu hurtu i dystrybucji – informacje pod tym linkiem.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0