HomeNowości z rynku

Dołącz do Trailhero 2024 – program marki Dynafit

Marka DYNAFIT ponownie poszukuje pasjonatów i pasjonatek trail runningu, którzy pragną wraz z zespołem Trailhero dołączyć do społeczności biegów górskich. Na zwycięzców czeka sezon pełen ekscytujących zawodów i wydarzeń, środowisko podobnie zajawionych biegaczy, a także wyjątkowa możliwość wglądu w funkcjonowanie marki DYNAFIT. Ponadto uczestnicy programu zostaną wyposażeni od stóp do głów w wysokiej jakości sprzęt firmy DYNAFIT, aby mieć możliwość skutecznego przemierzania tras biegowych. W zamian członkowie zespołu Trailhero będą inspirować innych, dzieląc się swoją pasją i doświadczeniami.

Dynafit Trailhero 2024 (fot. Dynafit)

Zbieranie aplikacji do programu Trailhero 2024 kończy się 17 marca 2024 roku. Zgłaszać się mogą sportowcy-amatorzy w wieku powyżej 18 lat, bez podpisanych umów sponsorskich, z krajów takich jak: Belgia, Niemcy, Francja, Włochy, Kanada, Holandia, Norwegia, Austria, Polska, Szwajcaria, Słowacja, Hiszpania, Czechy, Węgry i USA.

Poszukujemy ambitnych biegaczy górskich, którzy każdym mięśniem swojego ciała zdają się realizować motto marki „SPEEDUP” i którzy potrafią, jako eksperci i influencerzy, inspirować społeczność związaną z marką DYNAFIT. Z tego też względu kandydatów do zespołu Trailhero powinno charakteryzować doświadczenie w aktywności w mediach społecznościowych.

Zwycięzcy programu Trailhero, w każdym z biorących udział w projekcie kraju, wyłonieni zostaną do połowy kwietnia i przez rok będą mieli możliwość reprezentowania marki DYNAFIT na górskich trasach. W tym okresie na uczestników programu czekają ciekawe wyzwania, darmowe pakiety startowe w zawodach biegowych, spotkania z atletami DYNAFIT, sesje zdjęciowe, a także różne rabaty i oferty specjalne. W zamian członkowie zespołu Trailhero dzielić się będą za pośrednictwem mediów społecznościowych informacjami na temat swoich treningów, zrealizowanych wyzwań i używanego sprzętu. Program Trailhero jest też kompleksowo wspierany na kanałach medialnych marki DYNAFIT, a zwycięzcy będą mieli wyjątkową sposobność obserwowania zza kulis działań firmy.

Dynafit Trailhero 2024 (fot. Dynafit)

„Ambitni biegacze-amatorzy są ważnym źródłem inspiracji i motywacji, zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z bieganiem w terenie. Nasza inicjatywa ma stanowić wsparcie dla tych właśnie aktywnych sportowców, wzmacniając ich więzi ze społecznością. Jestem bardzo ciekaw, jak wiele biegaczy i biegaczek górskich odpowie na naszą ofertę, nie mogę się też doczekać ekscytującego sezonu 2024 z naszym zespołem Trailhero” – mówi Alexander Nehls, Międzynarodowy Dyrektor ds. Marketingu marki DYNAFIT.

Sukces programu dowodzi, że założenia pomysłu okazały się słuszne. Siedem lat temu DYNAFIT, marka specjalizująca się w sportach górskich, postanowiła rozpocząć poszukiwania kandydatów do zespołów Trailhero w Niemczech i Austrii. Od tego czasu program ugruntował swoją renomę na arenie międzynarodowej, co sprawiło, że na sezon 2023 nadesłano ponad 2000 zgłoszeń. Osiągnięcia biegaczek takich jak Rosanna Buchauer udowadniają, że program Trailhero może okazać się idealną trampoliną do dalszej kariery. Rosanna rozpoczęła sportową przygodę w 2017 roku jako członkini zespołu Trailhero, a obecnie jest zawodniczką teamu marki DYNAFIT, uważaną za jedną z najlepszych biegaczek górskich w Niemczech. Swoją klasę potwierdziła zdobywając srebrny medal podczas zawodów Pucharu Świata 2023 w Innsbrucku i plasując się na świetnej, piątej pozycji w rankingu indywidualnym.

Zostań Trailhero – jak zgłosić się do programu

Biegacze i biegaczki zainteresowani uczestnictwem w programie mogą zgłaszać się do 17 marca 2024 roku. Aplikacje przyjmowane są online na stronie dynafit.com/trailheroes. Osoby będące w przeszłości członkami zespołu DYNAFIT Trailhero mogą ponownie ubiegać się o przyjęcie do programu.

Zgłoszenie powinno zawierać:

  • podstawowe dane osobowe,
  • informacje o kontach w mediach społecznościowych, w tym w Stravie,
  • krótki, inspirujący list motywacyjny,
  • zdjęcia – profilowe i biegowe,
  • informacje o obowiązujących umowach sponsorskich (w przypadku ich posiadania),
  • opis indywidualnych projektów biegowych, planowanych startów w zawodach, sukcesów sportowych itp.

Więcej informacji na stronie: dynafit.com/trailheroes.

Informacja prasowa Dynafit

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0