HomeRynek outdoor

Mammut Lato 2009 – najnowsza kolekcja butów

Na tegorocznych targach Outdoor we Friedrichshaffen oficjalnie przedstawiona została nowa kolekcja butów szwajcarskiej marki Mammut. Najnowsze modele będzie można zobaczyć już 22-24 sierpnia podczas Targów LATO-SPORT 2008 w Kielcach.

Mammut, logo


Dotychczas na rynku obecna była marka Raichle, będąca częścią oferty Mammut Sports Group (Mammut, Raichle, Toko). Producent zdecydował się jednak na zmianę, która nie ogranicza się jedynie do zmiany logo.

Wprowadzenie do oferty butów pod renomowaną marką stanowiło odpowiedni moment do odświeżenia i rozbudowania kolekcji. Wykorzystano zarówno doświadczenia firmy Raichle w produkcji obuwia (100 lat) oraz alpejskie kompetencje Mammuta (150 lat). To połączenie zaowocowało nowymi modelami butów oraz rozwiązaniami technicznymi.

Warto zwrocić szczególną uwagę na modele:

  • Mamook GTX – super lekki sportowy but alpejski,
  • Teton GTX – but hikingowy,
  • Obelisk – uniwersalny but miejski nawiązujący stylistyką i rozwiązaniami do trendu Urban Climbing.

Mammut, kolekcja butów 2009

Do bliższego zapoznania się z kolekcją zapraszamy na Targi Lato (22-24 sierpnia, Kielce) na stoisko dystrybutora marki Mammut – firmy UNI-SPORT. Przy okazji wprowadzenia butów przygotowana została nowa oferta odzieży w rewolucyjnie niskich cenach.

Jak co roku, Mammut będący światowym liderem w produkcji lin, zaprezentuje swoją kolekcję uzupełnioną o sprzęt wspinaczkowy oraz akcesoria. Obejrzeć będzie można również nową gamę śpiworów, mat oraz plecaków.

Michał Niemiec
UNI-SPORT

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0