HomeKonferencje

European Outdoor Summit 2024 – Cambridge Ruszyła sprzedaż biletów

W tym roku wcześniej niż zwykle ruszyła sprzedaż biletów na European Outdoor Summit – doroczną konferencję liderów branży outdoor. W 2024 roku EOS odbędzie się w angielskim Cambridge w dniach 18–19 września. Kupno biletów można połączyć z rezerwacją noclegu. Co istotne pojawiły się opcje zniżek przy zakupie kilku biletów. Organizatorzy potwierdzili również nazwisko pierwszego mówcy. Program konferencji skupi się na najważniejszych dla naszego segmentu zagadnieniach, które wzbogacą tematy z szerzej pojętego świata handlu i biznesu. Szczyt, już tradycyjnie, organizowany jest przez European Outdoor Group, tym razem przy wsparciu lokalnego partnera, czyli Outdoor Industries Association (OIA).

Po raz pierwszy European Outdoor Summit (EOS) zorganizowany został w 2014 roku. Co roku na tej biznesowej konferencji spotykają się decydenci i profesjonaliści z outdoorowej branży. Każda edycja gości w innym miejscu, jednak cel, jaki sobie stawia, pozostaje niezmienny – to zaproszenie setek liderów do wymiany poglądów, pogłębionej dyskusji i networkingu. Tematyka kolejnych konferencji dotyczy najważniejszych wyzwań i problemów, jakie stoją przed outdoorem i globalną gospodarką. W trakcie rozmów, debat i paneli eksperci starają się wspólnie wypracować sposoby radzenia sobie z wyzwaniami, znaleźć najlepsze rozwiązania i wskazać możliwości, jakie towarzyszą ekonomicznym i społecznym zmianom.

European Outdoor Summit 2023, Berlin (fot. EOS)

W 2024 roku EOS zagości w Cambridge Union Society, tym samym obrady będą odbywały się w siedzibie najstarszego – i nieustannie działającego – towarzystwa dyskusyjnego na świecie. Program szczytu powstaje przy współpracy z wydziałem University of Cambridge Judge Business School. Ta szanowana w świecie biznesu instytucja zarekomendowała pierwszego mówcę, którym będzie Michael Willis, profesor specjalizujący się praktykach zarządzania, rachunkowości oraz dyrektor Executive Master of Accounting Programme. Wykładowca skupi się na kompleksowym, globalnym przeglądzie nowych regulacji i metod dotyczących raportowania w obliczu nowego ekosystemu informacyjnego, wynikającego ze zrównoważonego rozwoju i zmian klimatycznych.

Program EOS 2024 będzie aktualizowany na bieżąco – pojawią się następni mówcy oraz kolejne tematy debat i paneli. Podczas sesji nie zabraknie również dyskusji, w której wezmą udział członkowie zarządu EOG – uczestnicy będą mogli wcześniej przygotować pytania i tematy, które powinny zostać poruszone podczas tego spotkania.

Koszt udziału w EOS 2024 wynosi:

  • £685+VAT dla członków EOG lub OIA,
  • i £769+VAT dla pozostałych uczestników.

W przypadku zakupu więcej niż trzech biletów przez jedną firmę przewidziane jest 10% zniżki.

Więcej informacji: https://www.europeanoutdoorsummit.com/

Materiały prasowe

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0