Home

ispo-Lounge na targach SPORT-LATO w Kielcach

Z największą przyjemnością pragniemy zaprosić Państwa do ispo-Lounge na targach sportowych SPORT-LATO w Kielcach (22-24.08.2008).

HALA: A Stoisko: 30 (naprzeciwko wejścia głównego, obok rejestracji odwiedzających).

ispo-Lounge będzie dostępna w godzinach otwarcia targów dla wszystkich odwiedzających i wystawców targów SPORT-LATO, którzy pozostawią tu swoją wizytówkę. Uwaga: warunkiem skorzystania z serwisu ispo-Lounge jest pozostawienie wizytówki u obsługi stoiska.

Każdy gość ispo-Lounge będzie mógł tutaj skorzystać bezpłatnie z dostępu do internetu, pozyskać szczegółowe informacje na temat zbliżających się targów ispo winter 2009, ispo china 2009 oraz Sport Source Asia 2008, otrzymać ciekawe materiały informacyjne, coś drobnego przekąsić, a także wypić wyśmienitą kawę Art Cafe serwowaną bezpłatnie klientom stoiska targów ispo.

Uwaga: w dniach 22-23.08.2008 na stoisku ispo-Lounge będzie obecna p. Eva Schlangenotto z zespołu projektowego targów ispo z Monachium.

Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem informacji na temat targów z pierwszej ręki, zapraszamy do odwiedzenia ispo-Lounge w tych właśnie dniach.

Życzymy Państwu owocnych targów.

Joanna Biernacka-Goworek
Project Manager

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0