Home

ispo winter 2009 zaprasza

1 lutego 2009 w Monachium rozpocznie się 69. edycja międzynarodowych targów sprzętu i mody sportowej ispo winter 2009. Impreza potrwa do 4 lutego.

ispo winter 2009, logo

Ispo winter to niewątpliwie najważniejsza tego typu impreza branżowa na świecie, przygotowywana rok rocznie z wielkim rozmachem. To miejsce, gdzie szczególnie warto się pokazać i zareklamować. Nigdzie zresztą nie znajdziemy tylu nowości i innowacji sportowych, jak właśnie tu, w Monachium.

Organizatorzy oddadzą w tym roku do dyspozycji wystawcom Nowe Tereny Targowe. Właściwie należałoby powiedzieć oddali, całość bowiem została zarezerwowana w błyskawicznym tempie. Najnowsze kolekcje odzieży, obuwia i sprzętu sportowego na sezon 2009/2010 będziemy mogli oglądać aż w 17 nowoczesnych halach o łącznej powierzchni liczącej 180,000 m². Poza tym do zagospodarowania pozostaje jeszcze 360,000 m² terenu wokół Centrum.

Liczba potwierdzonych rezerwacji jest naprawdę zaskakująco wysoka. Rosnące zainteresowanie zimową edycją targów potwierdza, iż wystawcy doceniają wagę takich imprezy jak nasza – mówi Tobias Gröber, Komisarz ispo Group.

Swoje stałe miejsce będzie miał między innymi rosnący w siłę segment outdoorowy. W ubiegłym roku to właśnie segmenty Outdoor i Sportstyle zanotowały znaczny wzrost przychodów. Podobnie jak podczas ubiegłorocznej edycji dla przedstawicieli branży outdoorowej przewidziano cztery osobne hale oraz szereg imprez towarzyszących, w tym: Outdoor Fashion Show, Greenhouse, Snow Ice & Rock Summit, zawody DAV Boulder Cup, Party/Get Together, ispo Outdoor Award etc.

Uwagę zwraca jak zawsze bardzo międzynarodowy charakter targów. Na tegorocznej liście znajduje się ponad 2000 sprzedawców i dystrybutorów, z czego aż 80% to wystawcy zagraniczni. Również odwiedzający pochodzą w przeważającej części spoza Niemiec – 65%. Dodajmy jeszcze, że organizatorzy spodziewają się w tym roku blisko 65 tys. gości branżowych (dla porównania w 2008 roku przyjechało 64 tys. gości ze 113 państw). Czeka nas zatem prawdopodobnie kolejna rekordowa odsłona.

Aktualna liczba wystawców tutaj.

Ispo winter 2009 to już tradycyjnie cała masa imprez towarzyszących, w tym szereg konkursów, między innymi ten najważniejszy ispo BrandNew Award, promujący młodych przedsiębiorców i firmy wypuszczające na rynek ciekawe, innowacyjne produkty. Po raz pierwszy wręczone zostaną także nagrody Eco Responsibility Award. Organizatorzy zdecydowali się wyróżnić producentów przestrzegających zasad ochrony środowiska, ekologii i dbałości o zasoby naturalne. Nagrody przyznawane będą w kategoriach: Sprzęt, Tkaniny, Obuwie i Akcesoria.

Podczas ispo winter 2009 po raz czwarty odbędzie się również „ispo Best Ager Galery", w ramach którego powstanie tzw. „wzorcowy sklep" dla firm debiutujących na rynku. Nowością będzie pokaz mody Best Ager.

Więcej szczegółów o ispo winter 2009 na stronie organizatora: www.ispo-winter.com

***

Godziny otwarcia ispo Winter 2009:

  • Niedziela, 1 lutego – godz. 9-18
  • Poniedziałek, 2 lutego – godz. 9-18
  • Wtorek, 3 lutego – godz. 9-18
  • Środa, 4 lutego – godz. 9-17

Rezerwacja biletów:
Ci, którzy zdecydują się na wcześniejszy (korzystniejszy cenowo – do 37,5% zniżki) zakup biletu mogą skorzystać z systemu rezerwacji online. W cenie biletu znajduje się katalog targowy. Szczegóły tutaj.

Dorota Dubicka
źródło: www.ispo-winter.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0