Home

Salewa na ispo winter 2009

Na zbliżających się targach ispo winter 2009 (1-4.02) wśród ponad 200 wystawców swoją najnowszą kolekcję zima 2009/2010 zaprezentuje firma Salewa. Prezentujemy kilka wybranych produktów.

Salewa, logo duże


Plecaki

Linia plecaków Salewy została całkowicie odmieniona na sezon zima 2009/2010. Linia PURE jest rdzeniem nowej kolekcji. Zadziwia użytkowników perfekcyjną symbiozą wzornictwa, funkcjonalności oraz komfortu. Nowe topowe modele Pure 42, Pure 30 Pro oraz Pure 30 Pro Women urzekną perfekcjonistów swoimi inteligentnymi rozwiązaniami oraz czystym, stylowym wzornictwem.

Rękawice

Skupiając sie na rękach apinistów SALEWA wypuszcza całkowicie nową linie rękawic: Elbrus Sonic PTX i Kongur PTX. Dzięki najwyższej jakości materiałom takim jak naturalna, kozia skóra oraz membrana SALEWY Powertex, nowe modele doskonale sprawdzają się na skałach, lodzie, na stokach oraz podczas wspinaczki. W każdym przypadku możesz polegać na ich ciepłu, doskonałym chwycie oraz optymalnej wytrzymałości.

Salewa, rękawice Kongur PTXSalewa, rękawice Kongur PTX
Buty

Blackbird jest nowym, topowym butem wysokogórskim SALEWY. Doskonale nadaje się do kilkudniowych trekkingów z dużym obciążeniem oraz w zmieniającym się terenie. Dodatkowo, jest kompatybilny z półautomatycznymi rakami. Blackbird może być używany cały rok dzięki wysokiej cholewce oraz ocieplanej podszewce Gore-Tex®.

Uniwersalny but podejściowo – wspinaczkowy w specjalnej zimowej wersji. MTN Trainer nie tylko ma system 3FEvo – ma również unikalną konstrukcję podeszwy. Obszary koło palców i stopy zostały specjalnie wzmocnione, aby zapewnić dodatkową stabilność. MTN Trainer posiada membranę Gore-Tex® oraz jest całkowicie wodoszczelny.

Salewa, buty MTN TrainerSalewa, buty MTN Trainer

Kurtki

Coldfighter to bardzo lekka, puchowa kurtka z ekstremalnie wytrzymałego nylonu z topowym wypełnieniem puchowym 90/10. W środku dwie, duże kieszenie na kosztowności. Duża kieszeń z siateczki z tyłu, na rękawiczki lub czapkę. Miękkie, elastyczne wodoodporne rękawy. Dopasowany, ocieplany puchem kaptur zapewnia ciepło.

Z kolei Forest Wool to atletyczna, wełniana kurtka z motywem drwala. Ocieplana miękkim poliestrowym polarem. Wyposażona w trzy duże kieszenie oraz miejsce na rękawiczki i kosztowności. Wysoki, miękki kołnierz chroni gardło i szyję. Panele z elastycznego Polarlite zapewniają swobodę ruchów.

Kolejna propozycja to Effect, idealna damska kurtka na duże wysokości z przeznaczeniem na wszelkie formy aktywności wysokogórskiej. Konstrukcja High-tech z dwuwarstwowego PTX Stretch ze zintegrowanym, obustronnie dopasowywanym kapturem, wzmocnienia na rękawach z PTX Strong 3D.

I wreszcie Contact, techniczna, narciarska kurtka z trójwarstwowego Powertex Stretch. Ocieplenie Primaloft jest całkowicie odczepiane. Kurtka posiada dwie, pojemne przednie kieszenie, kieszeń na karnet na lewym rękawie oraz liczne wewnętrzne kieszenie na odtwarzacz MP3 oraz gogle. Odczepiany fartuch przeciwśnieżny oraz regulowany pas biodrowy.

Kask Xenon

Xenon – nowy wielozadaniowy kask na zimę Ilato powstał w ścisłej współpracy z Tyrolean Mountain Rescue Service in Austria. Xenon jest także pierwszym wielozadaniowym kaskiem posiadającym atest na sanki.

Salewa, kask Xenon przódSalewa, kask Xenon

Zobacz też: Najnowsza propozycja Salewy – wielofunkcyjny kasj Xenon.

Całą zimową kolekcję 2009/2010 będzie można obejrzeć na targach ISPO w Monachium, stoisko 302/407 w hali B5, jak również na sezonowych targach kieleckich lub też alternatywnie w firmowym krakowskim showroomie.

www.salewa.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0