HomeNowości z rynku

Nowe zegarki Timex – Expedition Rugged Field

Przygoda i wakacje pełne wrażeń? Marzenia o podróżach do najdalszych zakątków świata? Z zegarkami Timex Expedition Rugged Field nie wahajcie się ani chwili – czas wyruszyć!

Warszawa, maj 2009 – Nowa kolekcja Timex Expedition Rugged Field to propozycja dla mężczyzn, którzy lubią wyzwania i mają niespożytą energię. Zegarki sprawdzają się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Każdy model posiada system antywstrząsowy, zgodny ze standardami jakości ISO. Zegarki wyposażone są w chronograf o dokładności do 1/20 sekundy. Dzięki funkcjonalnemu kształtowi zegarek pewnie przylega do nadgarstka. System podświetlania tarczy INDIGLO pozwala odczytać godzinę i datę na wyświetlaczu w trudnych warunkach pogodowych oraz po zmroku.

Timex, zegarki Expedition Rugged FieldTimex, zegarek Expedition Rugged Field

W zegarkach można pływać, ponieważ są wodoszczelne w klasie do 100 m. Także wykonany ze skóry i wodoodporny pasek pozwala cieszyć się kąpielą w słoneczne letnie dni.

Komfort użytkowania zegarków Timex Expedition Rugged Field doceni nie tylko wytrawny podróżnik, ale także początkujący miłośnik wojaży.

Modele z tej kolekcji wyróżniają się wyrazistym wzornictwem oraz kontrastującym połączeniem – żywych oraz stonowanych kolorów.

Osoby preferujące spokojniejsze tonacje mogą wybrać zegarek w odcieniu granatu. Dla tych, którzy cenią sobie żywe barwy przygotowano modele w kolorach żółtym i pomarańczowym.

Cena zegarka z kolekcji Timex Expedition Rugged Field wynosi 449 PLN. Zegarki dostępne są w punktach sprzedaży Timex w całej Polsce oraz w sklepie internetowym www.timex.pl.

Alicja Kanafa
Omega Communication

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0