HomeImprezy outdoor

Wisła za półdarmo – II edycja imprezy

W dniach 22-24 maja odbędzie się II edycja imprezy „Wisła za półdarmo". W jej ramach zaplanowano wiele atrakcji, m.in.: 50% upusty (w hotelach, restauracjach), imprezy sportowe i kulturalne oraz mini przygodowy rajd Wisły. Partnerem i sponsorem imprezy jest firma Martes Sport.

Wisła za pół darmo, rajd

To już druga edycja imprezy, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem w całym kraju. W październiku zeszłego roku „Wisła za półdarmo" przyciągnęła sporą liczbę turystów, a także przedstawicieli mediów. Jak podkreślają organizatorzy, taka forma imprezy, gdzie gospodarze kuszą turystów niskimi cenami i ciekawym programem, okazała się świetnym pomysłem na promocję beskidzkiej miejscowości.

Jedną z głównych atrakcji tegorocznej edycji jest gra terenowa „Zdobądź Wisłę". W trzech etapach uczestnicy zabawy mają za zadanie odnaleźć charakterystyczne lokalizacje w Wiśle, zdobyć pieczątki i odpowiedzieć na proste pytania. Trzeci etap – mini przygodowy rajd Wisły 2009 z Hi-Tecem ma formę mini-rajdu adventure. To zapowiedź tego, co Wiśle będzie się działo kilka miesięcy później. W dniach 14-16 sierpnia odbędzie się bowiem Hi-Tec Rajd Przygodowy Wisła 2009. Memoriał Romka Radwana. Serdecznie zapraszamy na obydwie, sponsorowane przez Martes Sport, imprezy.

Oficjalna strona II edycji "Wisła za półdarmo": www.miastowisla.pl

źródło: www.martessport.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0