HomeRynek outdoor

Już niedługo Targi Kielce Sport Lato 2009

Już za niecały miesiąc, 21 sierpnia, w Kielcach rozpocznie się najważniejsze dla branży sportowej i outdoroowej wydarzenie sezonu letniego w Polsce czyli Targi Kielce Sport Lato.

Targi KIELCE SPORT-LATOTargi KIELCE SPORT-LATO (fot. 4outdoor.pl)

Miło nam zawiadomić, że zgłosiło się już ponad 120 firm-wystawców, czyli niemal tyle samo ile brało udział w ubiegłorocznej edycji targów – kolejne zgłoszenia w dalszym ciągu napływają. Swoje uczestnictwo potwierdziło już większość firm – stoiska zapełniają już trzecią halę. Miło nam poinformować, że po małej przerwie powracają do nas firmy m.in. Bergson oraz Green-Hill.

Warto zaznaczyć, że obok dotychczasowych głównych branż – sport i outdoor, znacznie powiększa się grupa fitness. Targom jak zwykle będą towarzyszyć pokazy mody na profesjonalnej scenie – jeszcze do końca lipca przyjmujemy zgłoszenia – a także konwencja fitness przy współpracy z IFAA, zawody, pokazy, seminaria itp…

O tym, że rozwijają się nie tylko same targi ale również goszczące je Kielce świadczy otwarcie kolejnych dwóch nowych hoteli, dzięki czemu wybór miejsc zakwaterowania będzie dla wystawców i zwiedzających jeszcze bogatszy.

Przypominamy też wystawcom, że jeszcze do końca lipca można zgłaszać zamówienia na dodatkowe zaproszenia dla swoich i nowych Klientów (kontrahentów) celem zaplanowania wizyt handlowych na targach.

Zapraszamy do Kielc, jak zwykle na prezentacje bogatych i urozmaiconych kolekcji Firm-Wystawców do "targowania" się w miłej i przyjacielskiej atmosferze.

Z pozdrowieniami
Zespół Targów Kielce
Joanna Marcjan, Grzegorz Figarski

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0