HomeNowości z rynku

Nowości Black Diamond – Jesień 2010

Od 25 lat firma Black Diamond jest siłą napędową narciarstwa off-piste – przełamując stereotypy na temat tego, co da się zrobić na śniegu. Nasz sprzęt od dawna pozostaje liderem branży – zarówno podczas skitourowych wędrówek po górach, jak i podczas ekstremalnych zjazdów freeride.

  • Buty tourowe linii Power (sezon zima 2009)

Black Diamond, buty skiturowe FactorBlack Diamond, buty skiturowe Factor

Black Diamond, buty skiturowe MethodBlack Diamond, buty skiturowe Method

Naszą inspiracją do stworzenia nowej linii butów Efficient był niewątpliwy sukces butów freeridowych linii Power.

Nowa linia nart i butów Efficient została specjalnie zaprojektowana dla ludzi, którzy ciężko zapracowali sobie na podejściu na idealne skręty w puchu. Ultralekka konstrukcja tego sprzętu pozwala na zaoszczędzenie energii podczas podejścia, podczas gdy ich precyzyjna technologia daje doskonałą kontrolę każdego skrętu.

***

BUTY EFFICIENT
Jesienią 2010 nasza wielokrotnie nagradzana linia butów narciarskich została wzbogacona o cztery nowe modele butów skitourowych, które zrewolucjonizują zasady obowiązujące w lekkim sprzęcie backcountry. Te ultralekkie buty zostały wyposażone w innowacyjny system ruchomej cholewki Pivoting Cuff TechnologyTM.

Black Diamond, buty skiturowe Efficient schemat

To opatentowane rozwiązanie pozwala nie tylko na 40º zakres ruchu podczas chodzenia na nartach, ale również gwarantuje doskonałe przełożenie siły podczas zjazdu. Żaden inny but do touringu nie posiada takich właściwości.  

Black Diamond, buty skiturowe Efficient

Więcej informacji znajdziesz na naszej najnowszej stronie internetowej SKIBD: www.skibd.bdel.com

Michał Matrejek
Raven Outdoor

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0