HomeRynek outdoor

Nowy sklep The North Face w Kopenhadze – otwarcie z atrakcjami

Wydarzenia poprzez które, każdy będzie mógł przekonać, co dla niego oznacza motto Never Stop ExploringTM – wspinaczka w mieście oraz rodzinne poszukiwanie ukrytego skarbu z pomocą GPSa. To atrakcje jakie będą towarzyszyć miesięcznej inauguracji nowego sklepu marki The North Face® w Kopenhadze.

The North Face, nowy sklep w KopenhadzeThe North Face, nowy sklep w Kopenhadze

Sklep o powierzchni 250 m2 został otwarty w sobotę, 20 marca pod prestiżowym adresem Gammel Mont 11. Przez cały miesiąc w Kopenhadze, w ramach Never Stop ExploringTM Summit Post, każdy będzie mógł podzielić się z innymi odwiedzającymi nowy placówkę swoimi wspomnieniami lub fotografiami z podróży. Wszystkie materiały zostaną opublikowane na specjalnej ścianie w sklepie, a ich oceną zajmą się członkowie globalnego teamu The North Face®. Najlepsza historia zostanie nagrodzona wyjazdem do Chamonix na The North Face® Ultra-Trail du Mont Blanc®.

The North Face, nowy sklep w KopenhadzeThe North Face, nowy sklep w Kopenhadze

10 kwietnia wszyscy chętni będą mieli okazję spróbować sowich sił na sześciu problemach boulderowych ustawionych w ramach akcji Never Stop ExploringTM Boulders in Your City. Specjalne mapki i t-shirty będzie można odebrać w nowym sklepie. Każdą ze ścianek zabezpieczać będą doświadczeni wspinacze, którzy chętnie udzielą kilku pomocnych wskazówek.

W kolejny weekend (17 kwietnia) w ramach Never Stop ExploringTM Copenhagen, wszyscy mieszkańcy miasta zostaną zachęceni do odkrywania swojego miasta na nowo. W ramach wielkiego poszukiwania skarbów, rodziny z dziećmi i zapaleni odkrywcy będą mogli pokonać z GPSem trasy 5 km, 10 km i najbardziej wysiłkową – Pro Tour.

Kopenhaga ma długą historię związaną z pokonywaniem kolejnych barier – w designie, technologii i planowaniu – mówi Francesca Pozzi, (VP of Retail Outdoor and Action Sports EMEA) – odkrywanie to ważny element dziedzictwa marki The North Face®, dlatego zdecydowaliśmy się na otworzyć nowy sklep w kreatywnym klimacie Kopenhagi.

Więcej szczegółów na temat nadchodzących wydarzeń znaleźć można w nowym sklepie, na stronie www.thenorthface.com/eu i na profilu akcji Never Stop ExploringTM Copenhagen na Facebooku. Jako czwarty sklep w Danii, lokal w Kopenhadze potwierdza plany marki do poszerzenia swej obecności w całej Skandynawii.

Marta Leśniewska (SNOW PR)

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0