HomeNowości z rynku

ODLO zdobywa Nagrodę PLUS X

Kombinezon biegowy ODLO Ole Einara Bjoerndalena zdobywa nie tylko medale. Został także uhonorowany Pieczęcią Nagrody Plus X oraz wyróżniony za perfekcję w 4 kategoriach: innowacji, wysokiej jakości, design’u i funkcjonalności. Zanim to jednak nastąpiło, ten zaawansowany technicznie kombinezon zdobył już prestiżową, międzynarodową nagrodę RED DOT DESIGN.

Odlo, kombinezon biegowy Bjoerndalena

Kombinezon ODLO, który został zaprojektowany przy współpracy ze światowej sławy sportowcem sportów zimowych Ole Einarem Bjoerndalenem, wywołał sensację na Igrzyskach Olimpijskich w Vancouver 2010 r. Do tych sukcesów zaliczyć można zdobycie złota przez drużynę sztafety biatlonowej. Kombinezon „zgromadził’ w sumie 19 medali olimpijskich w Kanadzie! Poza faktem, że rewelacyjnie sprawdza się w biegach cross-country, ten wysoce funkcjonalny strój zdobywa obecnie prestiżowe nagrody za design i innowację.

Do listy sukcesów dopisać można ostatni – zwycięstwo w Plus X Award, zarówno w sektorze sportowym, jak i życia codziennego.144 członków jury z 32 krajów, ludzi, którzy są neutralni pod względem wymogów przemysłu – jak podkreślają organizatorzy, nagrodziło kombinezon Odlo w 4 kategoriach Plus X Award. Produkt ten uznany został za najlepszy pod względem innowacji, wysokiej jakości, design’u oraz funkcjonalności.

Nagroda Plus X Award wyróżnia producentów za najwyższą jakość ich produktów. To niewątpliwie ma swój wkład w dostrzeganiu spółek, które już dziś wybiegają myślą w przyszłość. Plus X Award jest rodzajem rywalizacji na światową skalę w strefie technologii, sportu i życia codziennego.

źródło: ODLO

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0