HomeNowości z rynku

BRIDGEDALE – skarpety w naszej ofercie!

Od 1 września br., firma SNAP rozpoczyna w Polsce dystrybucję skarpet Bridgedale. Bridgedale Outdoor Ltd jest liderem na rynku specjalistycznych skarpet outdoorowych przeznaczonych do uprawiania różnego rodzaju sportów takich jak: trekking, narciarstwo, bieganie czy też do codziennego użytkowania.

Bridgedale

Głównym założeniem marki jest projektowanie i produkcja najbardziej komfortowych skarpet na rynku. Stosowanie do tych celów najnowszych maszyn pozwala ciągle udoskonalać istniejące już modele, a dbałość o stosowanie najbardziej zaawansowanych technologii produkcji, daje możliwość wprowadzania także nowych linii skarpet. Opatentowana przez Bridgedale technologia CoreFusion stanowi połączenie naturalnych włókien z włóknami syntetycznymi, co sprawia, że skarpety te są najwygodniejszymi i najtrwalszymi jakie kiedykolwiek pojawiły się na rynku.

Skarpety Bridgedale dostępne są w ponad 40 krajach na świecie. Nieważne, czy chodzisz po Appalachach czy wspinasz się na górę Fuji, marka Bridgedale jest najbardziej zaufaną i najlepiej cenioną marką na rynku.

W lutym 2007 został odświeżony wizerunek marki, m.in. poprzez zmiany opakowania czy strony internetowej. Grafiki na produkcie dopracowano tak, by pomóc zarówno klientowi – jak i sprzedawcy – szybko i trafnie dobrać najlepszy rodzaj skarpet do danej aktywności fizycznej, z klarownym podziałem na modele damskie i męskie. Jest to element niezwykle ważny zarówno dla utrzymania porzadków magazynowych, jak i w momencie sprzedaży- gdy nie ma możliwości poświęcenia klientowi zbyt dużej ilości czasu.

Dopełnieniem wizerunku firmy jest odmieniony logotyp w kształcie stopy – łatwo zapadający w pamieciu i budujący pozytywne skojarzenia.

  • Jakość

Marka Bridgedale jest dumna z produkcji najwyższej jakości skarpet specjalistycznych.

Każda pojedyncza skarpeta Bridgedale przechodzi przez serię procesów kontroli eliminujących najmniejsze niedoskonałości. Proces ręcznego pakowania pozwala na dodatkowe sprawdzenie produktu finalnego, tak by osiągnąć najwyższe standardy jakości.

  • Innowacyjność

Dział rozwoju stara sie słuchać sugestii klientów, aby móc jak najlepiej udoskonalać skarpety. Testerzy firmy Bridgedale sprawdzają komfort i wytrzymałość skarpet. Niektórzy przechodzą w nich nawet 100 mil tygodniowo.

Projektanci starają się zrozumieć najnowsze trendy w produkcji skarpet, aby móc później produkować takie, które będą współpracować z najnowszymi rozwiązaniami pojawiającymi się w obuwnictwie. Zapewnia to najwyższy poziom komfortu.

Dzięki temu, użytkownikami skarpet Bridgedale jest ogromna liczba entuzjastów outdooru na całym świecie. Noszą onie najlepsze skarpety na rynku.

Bridgedale, ekspozytor

Wszystkie zamówienia złożone do dnia 22.08.2010 (również podczas Targów Sport w Kielcach) objęte są dodatkowym rabatem.

Termin realizacji – ok. połowy września.

źródło: SNAP

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0