HomeNowości z rynku

Utrzymuj wysoki poziom z Timex Expedition E-Altimeter

Precyzyjny pomiar wysokości i ciekawy design w jednym zegarku – czas na Timex Expedition E-Altimeter. Najnowszy model zegarka na wyprawy wyposażony jest w cyfrowy sensor wysokości z analogowym wskazaniem. Wszystko po to, by nadać styl górskim wędrówkom!

Zegarki z kolekcji Timex Expedition E-Altimeter wyposażone są w precyzyjny wysokościomierz z imponującym zakresem działania: od -120 do 7600 metrów n.p.m. Zaawansowany 6-wskazówkowy mechanizm pozwala na analogowe wskazanie wysokości. Zegarki Timex Expedition E-Altimeter wyposażone są również w pamięć wysokości minimalnej i maksymalnej, która umożliwia zachowanie i odczytanie rekordowych osiągnięć wędrującego po górach właściciela. 

Timex, zegarek Expedition E-AltimeterTimex, zegarek Expedition E-Altimeter

Atutem zegarków z nowej kolekcji jest połączenie nowoczesnej, zaawansowanej technologii z łatwością obsługi. Kalibrację Timex Expedition E-Altimeter można wykonać w prosty sposób, bez uszczerbku dla precyzji wskazań.

Modele z rodziny Timex Expedition E-Altimeter dostępne są zarówno w wersji ze skórzanym, wodoodpornym paskiem, jak i stalową bransoletą. Zegarki są wodoszczelne w klasie do 100 metrów, a koperta ze stali nierdzewnej nadaje im wytrzymałość. Dzięki temu zegarek może być kompanem każdej górskiej eskapady. Nie straszna mu ani kapryśna górska pogoda, ani skaliste zbocza.

Podświetlenie Indiglo umożliwia odczytanie godziny w warunkach pogorszonej widoczności i po zmroku. Dodatkowym ułatwieniem na górskich szlakach jest tryb NIGHT-MODE, po którego włączeniu wciśnięcie dowolnego przycisku zegarka spowoduje podświetlenie tarczy na 3 sekundy.

Cena modelu z paskiem wynosi 750 PLN, z bransoletą 800 zł. Zegarki będą dostępne na stronie www.timex.pl oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży na terenie całego kraju.

źródło: TIMEX

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0