HomeRynek outdoor

Dołącz do europejskich liderów rynku outdoorowego – przyjedź na European Outdoor Forum

European Outdoor Forum jest pierwszą w historii międzynarodową konferencją branży outdoor. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że do francuskiego Annecy przybędą w dniach od 11 do 13 października główni gracze rynku outdoorowego, a wśród nich m.in.: Stabilo International GmbH, Intersport International, Icon Outdoor AG, Tecnica Group, Coalision Group, Eider & Millet, Salomon, Innovaski, Vuarnet, Lowe Alpine, C.A.M.P, Deuter Sport, Mammut Sports Group, Northface, Odlo, Patagonia, Ispo, Italian Outdoor Group,TSL Outdoor, Scott USA, La Sportiva, Vibram, Novation, Lizard, Outdoor Show, Gore, Hi-Tech, Regatta, Scandinavian Outdoor Group, Lafuma, Aku, Merrell, Keen, Marmot i Scarpa.

Większość delegacji składa się z reprezentantów kierownictwa wysokiego szczebla, często włączając w to dyrektorów generalnych. Oprócz tego wiele firm zdecydowało pojawić się w składzie poszerzonym o członków różnych działów, tak aby całościowo wykorzystać możliwości płynące z wykładów i wzajemnego dzielenia się wiedzą.

W tak doborowym towarzystwie z pewnością nie zabraknie okazji do ciekawej dyskusji, debaty i twórczej wymiany poglądów na temat wspólnego kształtowana przyszłości branży outdoor. Każdego dnia forum będą odbywać się wykłady. Wśród prelegentów są nie tylko reprezentanci branży ale też naukowcy i badacze, którzy przedstawią swoją wizję dotyczącą zagadnień o zasadniczej wadze zarówno dla sprzedawców, dystrybutorów, dostawców, jak i producentów.

Więcej informacji na stronie: www.europeanoutdoorforum.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0