HomeRynek outdoor

Salewa oficjalnym sponsorem TOPR

13 października 2010 roku w siedzibie Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Zakopanem w obecności Naczelnika TOPR Jana Krzysztofa oraz przedstawicieli SALEWY – Massimo Baratto i Jacka Grzędzielskiego, została podpisana 3-letnia umowa pomiędzy SALEWĄ i TOPR.

Salewa, sponsorem TOPRNaczelnik TOPR Jan Krzysztof i przesatwiciele Salewa, Massimo Baratto i Jacek Grzędzielski

Od tego dnia SALEWA staje się oficjalnym sponsorem TOPR wspierając swą 75- letnią tradycją ponad 100-letnią, jedną z najbardziej zasłużonych organizacji ratowniczych nie tylko w Polsce, ale także w Europie. Ten dzień jest spełnieniem naszych najskrytszych marzeń i ukoronowaniem dotychczasowej trwającej 3 lata współpracy między naszymi instytucjami.

TOPR nie tylko zyska profesjonalne i dostosowane do ich największych wymagań ubiory, sprzęt oraz obuwie, ale także międzynarodowe wsparcie SALEWY i głos decydujący w tworzeniu nowych kolekcji na skalę światową. Ponad 100-letnie doświadczenie TOPR oraz charyzma, z jaką Ratownicy wykonują swoją pracę, zobowiązuje nas do udzielenia maksymalnego wsparcia ze strony SALEWY na każdym polu naszej współpracy.

Dla nas, jak również dla przyjaciół naszej marki jest to najważniejsze wydarzenie w historii działalności SALEWA Polska. Jesteśmy przekonani, iż zapoczątkuje ono nową erę obecności marki na rynku polskim.

Jacek Grzędzielski
Dyrektor Generalny
Salewa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0