HomeRynek outdoor

Rekordowy wzrost portalu wspinanie.pl

Jeszcze niedawno informowaliśmy o stabilnym kilkuprocentowym wzroście statystyk portalu wspinanie.pl. Tymczasem wczesnowiosenne miesiące przyniosły jeszcze większe wzrosty.

Wraz z nadchodzącą wiosną i coraz bliższym sezonem skałkowym do grona czytelników portalu dołączyli kolejni entuzjaści wspinania. Wspinanie.pl notuje bowiem w ostatnim czasie 20% wzrost oglądalności, co wyraża się w następujących rekordowych liczbach – statystyki miesięczne:

  • 82 508 unikalnych użytkowników,
  • 1 701 520 odsłonięć stron,
  • 238 923 wejść na stronę główną.

Te najwyższe w historii portalu statystyki to zasługa nie tylko zbliżającej się wiosny. Wspinanie.pl od 12 lat mocno rozwija zawartość merytoryczną strony, nasi redaktorzy przygotowują codziennie najświeższy zestaw newsów, który wzbogacają ciekawe cykle artykułów dotyczących historii alpinizmu, wspinaczki skalnej i sportowej, treningu wspinaczkowego czy też kontuzji. Redakcja nie stroni również od podejmowania kontrowersyjnych tematów, co zdecydowanie wyróżnia wspinanie.pl spośród innych górskich mediów.

Już niedługo zacznie działać na wspinanie.pl nowoczesne topo wspinaczkowe połączone z osobistymi profilami użytkowników. Redakcja jest przekonana, że połącznie profesjonalnej aplikacji informatycznej z wielkim potencjałem naszych czytelników przyczyni się do sukcesu tego nowego przedsięwzięcia.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0