HomeImprezy outdoor

Nocny rajd na orientację – Wiosenny Tułacz 2011

Już w najbliższy weekend w Kartuzach odbędzie się nocny rajd na orientację Wiosenny Tułacz 2011. Dla uczestników przygotowana została trasa rowerowa (50 km) oraz trzy trasy piesze (25, 30 i 50 km).

Sprawdź granice swoich możliwości – to hasło przewodnie naszych imprez – mówi Wojciech Suchy, prezes Bractwa Przygody Almanak, organizatora Rajdu. Nieistotne jest, kto jak daleko dojdzie, lecz jak dobrze będzie się bawił w duchu sportowej rywalizacji.

Tułacz to Rajd na orientację, którego celem jest odnalezienie w terenie kilkunastu punktów kontrolnych mając do dyspozycji jedynie mapę, kompas i dużo wytrwałości. To również znakomita okazja, aby oderwać się od komputera czy telewizora i spędzić trochę czasu w lesie razem z przyjaciółmi i rodziną. Niepowtarzalnego smaczku całej akcji dodaje nocna sceneria Rajdu.

To już dziesiąta, jubileuszowa edycja Rajdu. Dla najwytrwalszych Tułaczy organizatorzy przygotowali specjalne niespodzianki. Wszystkich chętnych (uczestników i kibiców) zapraszamy w dniu 02.04.2011 od godz. 15:00 do Szkoły Podstawowej nr 2 w Kartuzach, ul. Wzgórze Wolności 1. Już dziś można powiedzieć, że obecna edycja będzie najprawdopodobniej rekordową pod względem frekwencji. Do 29 marca 2011r. zgłosiło się ponad 400 osób.

Wsparcia finansowego udzieliło Starostwo Powiatu Kartuskiego oraz firma Pabline.pl. Dziękujemy również Nadleśnictwu Kartuzy oraz wszystkim leśnikom i kołom łowieckim za przychylność w ustalaniu trasy Rajdu.

Szczegółowe informacje na stronie http://tulacz.almanak.pl/.

Wojciech Suchy

Almanak Gdańska

 

Sponsorzy

 

 

 

Patroni medialni

 

 

 

 


KOMENTARZE

WORDPRESS: 0