HomeRynek outdoor

Let’s get outside – marka Merrell na Facebooku

Marka Merrell zachęca do zabawy modą na facebookowym profilu Let’s Get Outside, w którym znajdą się informacje o miejscach, które warto odwiedzić.

Firma Merrell projektuje buty z myślą o podróżach jakie każdy chciałby przeżyć. Przy tym pamięta o odpowiednich technologiach sprofilowanych pod kątem przemierzanych szlaków. Projektanci Merrella swoją uwagę skupiają na funkcjonalności i wielu systemach, które sprawdzą się w terenie, ale nie zapominają także o designie i obowiązujących trendach.

Za pomocą profilu na Facebooku marka Merrell chce razem z użytkownikami odkrywać i pokazywać ciekawe miejsca w Polsce i na świecie oraz pokazywać buty, które sprawdzą się przy różnych aktywnościach.

Merrell wraz z użytkownikami profilu będzie spacerować, jeździć na wycieczki rowerowe, uprawiać biegi, nordic walking czy trekking oraz inne sporty, w tym wyczynowe czy wodne.

Merrell stworzył miejsce wymiany doświadczeń, w którym użytkownicy mogą dyskutować na temat mody, sportów, miejsc w których byli i sposobu spędzania wolnego czasu.

Od 1981 roku firma Merrell zapewnia wysokiej jakości obuwie wszystkim entuzjastom aktywnego wypoczynku. W jej ofercie jest obuwie typowo wyczynowe, jak i modele znakomicie wpisujące się w krajobraz miejski. Od niedawna oferta rozszerzyła się o odzież i akcesoria. Wszystkie produkty marki Merrell wykonane są z najlepszej jakości materiałów i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Źródło: Merrell

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0