HomeImprezy outdoor

Salewa RockShow w Polsce

Pod koniec maja odbędzie się pierwsza polska edycja Salewa RockCalling. Eliminacje będą miały miejsce we Wrocławiu i w Poznaniu, finał – w Dolinie Będkowskiej. Światowy finał Salewa RockShow odbędzie się na targach OutDoor we Friedrichshafen. Zwycięzca całej imprezy weźmie udział w Rock Master w Arco.

25 maja w Poznaniu i 28 maja we Wrocławiu odbędą się polskie eliminacje do zawodów Salewa RockShow. Arbitrami w zawodach będą członkowie teamu sportowego Salewa alpineXtrem. W obu miastach zostanie wybranych trzech najlepszych zawodników, którzy zmierzą się 20 czerwca w finale w Dolinie Będkowskiej.

Zwycięzca polskiej edycji otrzyma nagrodę 300 euro i pojedzie na światowy finał RockShow, który odbędzie się 14 lipca na targach OutDoor we Friedrichshafen (Niemcy). Zwycięzca finału otrzyma dziką kartę i bilety VIP na zawody Rock Master w Arco.

[video:http://www.youtube.com/watch?v=tWAQ7I7vPuw&feature=player_embedded]

Na międzynarodowy finał we Friedrichshafen przybędzie kilkunastu zawodników, z wszystkich krajów, w których jest obecna marka Salewa. Impreza RockShow odbywa się już po raz trzeci. Na zawody można zapisać się tutaj.

Źródło: Salewa

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0