HomeNowości z rynku

Thule EuroClassic G6 LED – nowoczesne uchwyty na rowery

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Sprzętu i Mody Sportowej ISPO Firma Thule, światowy lider produktów oraz marek ułatwiających ludziom transport sprzętu w sposób pewny, bezpieczny i ze stylem, prezentuje nowy, ekskluzywny uchwyt na rowery – Thule EuroClassic G6 LED.

Thule EuroClassic G6 LED to ekskluzywny uchwyt na rowery do zamontowania na haku holowniczym, z możliwością rozszerzenia na 4 rowery. Posiada on ponadczasowy i elegancki design, który dzięki sprytnemu dołączeniu świateł LED nadaje uchwytowi nadzwyczaj sportowy i atrakcyjny wygląd na współczesnych samochodach. Uchwyt może załadować rowery ważące do 25 kg każdy, co umożliwia również przewożenie rowerów elektrycznych oraz solidnych rowerów z dużym rozstawem osi.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo to dwa podstawowe hasła firmy Thule przy opracowywaniu wszystkich produktów.

W przypadku nowego uchwytu EuroClassic G6 LED jest to widoczne w wielu punktach projektu.

 • Światła LED podnoszą poziom bezpieczeństwa, ponieważ zapewniają one sprawdzoną wysoką widoczność pojazdu.
 • Uchwyt wyposażony jest w obsługiwaną jedną ręką niewymagającą dużej siły dźwignię i odznacza się wysoką stabilnością, która została ulepszona w porównaniu do swojego poprzednika.
 • Pasy przymocowujące koła ze specjalnie zaprojektowanymi klamrami z regulacją naciągu ułatwiają zamocowanie wszystkich kół rowerów w prosty i bezpieczny.
 • Mechanizm odchylający umożliwia dostęp do bagażnika samochodu, nawet jeśli rowery są zamontowane. Uchwyt Thule EuroClassic G6 LED posiada nowy pedał ułatwiający odchylanie a także wbudowaną blokadę, która nie pozwala na to, by rowery dotknęły ziemi.
 • Szeroki kąt odchylenia umożliwia bardzo szerokie otworzenie tylnych drzwi (jak np. w VW T5), nawet jeśli rowery są zamontowane.
 • Szeroko znane, łatwo zdejmowalne uchwyty ramy firmy Thule ułatwiają mocowanie i zdejmowanie rowerów (dla ram o rozmiarach do 80mm) i są szczególnie użyteczne w przypadku ładowania więcej niż jednego roweru.
 • Uchwyt oraz wszystkie rowery mogą być zabezpieczane zamkiem.
 • Opcjonalna rampa załadowcza – Thule Loading Ramp 9152 pozwala na wprowadzenie i właściwe umieszczenie roweru.

 

Zwiększenie pojemności lub ułatwienie jazdy samochodu terenowego

Uchwyt EuroClassic G6 LED 928 przewozi dwa rowery podczas gdy uchwyt EuroClassic G6 LED 929 przewozi trzy. W przypadku tych obu uchwytów istnieje możliwość zwiększenia ładowności o jeden rower przez zastosowanie adaptera Thule EuroClassic G6 9281, umożliwiającego przewóz do 4 rowerów. W samochodach terenowych wyposażonych w koło zapasowe na bagażniku adapter 9042 marki Thule (zmniejszający pojemność uchwytu o jeden rower) pozwala na przewóz rowerów na uchwycie EuroClassic G6 LED marki Thule zamocowanym na pojeździe.

Wszystkie produkty firmy Thule przechodzą zawsze testy zderzeniowe i posiadają certyfikaty TÜV-GS i CE.

Zalecana cena brutto:

 • Thule EuroClassic G6 LED 928 – 2105,00 PLN.
 • Thule EuroClassic G6 LED 929 – 2536,00 PLN.
 • Thule EuroClassic adapter 928-1 – 545,00 PLN.

 

Firma Thule

Grupa Thule, światowy lider produktów oraz marek ułatwiających ludziom transport sprzętu w sposób pewny, bezpieczny i stylowy. Pod hasłem Active Life, Simplified (Ułatwione aktywne życie), Grupa Thule proponuje produkty w czterech obszarach działalności: Rozwiązania Bagażowe (torby, plecaki na laptopy oraz aparaty fotograficzne), Rozwiązania Dla Pojazdów (bagażniki bazowe, uchwyty rowerowe, boxy narciarskie, łańcuchy śniegowe i in.), Rozwiązania Robocze (uchwyty do drabin, skrzynie narzędziowe i in.) oraz Rozwiązania holownicze (haki holownicze, przyczepy). Grupa Thule zatrudnia około 3 500 pracowników w ponad 50 zakładach produkcyjnych oraz biurach handlowych na całym świecie. W roku 2010 uzyskała przychody w wysokości 5,7 miliarda koron szwedzkich. Więcej o firmie na stronie www.thule.com.

Źródło: Thule

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0