HomeRynek outdoor

Wystartował nowy internetowy sklep turystyczny tuttu.pl

15 czerwca został otwarty nowy sklep internetowy www.tuttu.pl. Jesienią 2010 roku sieć sklepów Horyzont podzieliła się na dwie części. Dawne sklepy Horyzont w Gdańsku, Poznaniu i Katowicach, które tymczasowo funkcjonowały jako ST Fjord Nansen, zmieniły swoją nazwę na Tuttu Sklepy Turystyczne (obecnie Horyzont to 5 sklepów stacjonarnych i sklep internetowy). 

Wraz z uruchomieniem strony internetowej zmienione zostały nazwy dotychczasowych sklepów stacjonarnych. Skład osobowy w tych sklepach nie uległ zamianie.

Tuttu w języku grenlandzkim to renifer. Jest ogromnie towarzyski, przesympatyczny, pozytywnie zakręcony i kocha przestrzenie. Nigdy w pełni nie dał się okiełznać przez człowieka. Nawet te, które żyją z ludźmi, są wciąż uznawane za półdzikie.

Tuttu – tak jak my i nasi Klienci – sporo czasu spędza na wędrówkach. Podróżowanie jest jego naturą i za to go pokochaliśmy. W sklepach Tuttu spotkasz wiele osób, którym udało się połączyć pracę z pasją.

Naszą misją jest zapewnienie możliwości zakupu sprawdzonych produktów turystycznych wielu znanych marek outdoorowych oraz mocna współpraca z szeroko pojętym środowiskiem turystycznym.

W sklepach Tuttu oferujemy produkty wysokiej jakości. Dobierając asortyment kierujemy się naszym wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas wielu, mniej lub bardziej ekstremalnych wypraw. Korzystamy również z doświadczenia współpracujących z nami podróżników, których wiedza jest dla nas bezcenna.

Śledzimy artykuły i analizujemy publikowane testy sprzętu w prasie branżowej. Sami również przeprowadzamy testy porównawcze różnych produktów outdoorowych – są to m.in.: namioty, plecaki, śpiwory, maty samopompujące, ręczniki szybkoschnące, termosy… Naszym priorytetem nie jest pokazanie przypadkowe jak największej ilości firm produkujących towar X a zawężenie wyboru do sprawdzonych, przetestowanych wyrobów zarówno tańszych jak i droższych.

Oryginalna grafika oraz ciekawe rozwiązania techniczne ułatwiające dokonywanie zakupów to jego główne atuty nowego sklepu internetowego. Kolejne etapy realizacji sklepu to wdrożenie dalszych niestandardowych funkcjonalności.

W związku z tymi zmianami planujemy szereg promocji. Zapraszamy na stronę sklepu i na Facebooka

Michał Ciołek

tuttu.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0