HomeRynek outdoor

Targi Kielce Sport-Lato 2011 już za niecałe trzy tygodnie

W pierwszy weekend sierpnia odbędą się XXIV Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej, czyli Targi Kielce Sport-Lato 2011.

Kielce Sport-Lato to największa tego typu impreza w Polsce. Od 4 do 6 sierpnia 2011 r. można będzie zobaczyć produkty najlepszych marek, najnowocześniejszy sprzęt i najmodniejszą odzież sportową. Wszystkie modele to propozycje producentów dystrybutorów na lato 2012. Imprezie towarzyszyć będą liczne wydarzenia.

Pokaz mody na Targach Kielce (fot. Targi Kielce)Pokaz mody na Targach Kielce (fot. Targi Kielce)

W ubiegłym roku zwiedzającym zaprezentowało się 150 firm z 8 państw (Austrii, Anglii, Niemiec, Tajwanu, Czech, Hiszpanii, Chorwacji i Polski). Stoiska pełne były najnowszych akcesoriów i najmodniejszych ubrań sportowych, sprzętu do gier zespołowych i dyscyplin indywidualnych, które można uprawiać za równo w domu, jak i w otoczeniu przyrody. Targi co roku adresowane są do przedstawicieli branży sportowej producentów, dystrybutorów, właścicieli sklepów oraz do miłośników aktywnego wypoczynku.

Największym z wydarzeń towarzyszących poprzednim targom był IFAA Fitness Day. Warsztaty edukacyjne dla instruktorów fitness były niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem edukacyjnym w Polsce tej branży. IFAA Fitness Day był częścią większego eventu pod nazwą „Nowoczesny Fitness”, organizowanego podczas targów przez IFAA wspólnie z Grupą Sport Arena Sp. z o.o. – wydawcą SportBiznes.pl.

W 2011 roku po raz pierwszy odbędzie się FitStyle Summer konwencja fitness i warsztaty. Intencją organizatorów, Targów Kielce i Fit.pl, jest stworzenie największej w Polsce cyklicznej imprezy, która będzie integrować całą branżę. W związku z tym do współpracy zaproszone zostaną wszystkie szkoły fitness, kluby oraz wszyscy, uczestniczący w budowaniu prestiżu polskiej branży fitness. Ma to być miejsce wymiany doświadczeń oraz prezentacji różnych koncepcji nauczania, w celu rozwijania polskiego fitnessu.

Więcej szczegółów już wkrótce na www.targikielce.pl.

Źródło: Targi Kielce

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0