HomeNowości z rynku

Konkurs Berghaus Active Shell

Berghaus we współpracy z W.L. Gore przygotował konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Wystarczy zakupić produkt z laminatu GTX, zarejestrować paragon na stronie i ułożyć hasło promocyjne.

Czas trwania konkursu od 1.10.2011 do 1 marca 2012 r. Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Do wygrania:

  • Tygodniowy pobyt w Alpach

Tygodniowy pobyt dla 4 osób w Alpinhotelu w Alpach. Przwidziane liczne atrakcje dla zwycięzców – wycieczki z przewodnikiem górskim, możliwośc testowania produktów Berghaus.

  • Zestaw odzieży z membraną Gore-Tex Active Shell

Velum Jacket

Berghaus, Velum JacketBerghaus, Velum Jacket

Najnowszy model w kategorii Berghaus EXTREM. Łączy w sobie prostotę i zminimalizowaną wagą z cechami niezbędnymi w sytuacjach ekstremalnych. Duże kieszenie wentylacyjne, obszerny kaptur z możliwością regulacji jedną ręką – system sprawdzony przez Leo Houldinga podczas wyprawy na górę Asgard. Nowa technologia GORE-TEX® Active Shell pozwoliła uzyskać najwyższą z dotychczasowych oddychalność, wodoodporność przy niezwykle lekkiej wadze I wysokiej trwałości materiału.

Velum Pant

Berghaus, Velum PantBerghaus, Velum Pant

Lekkie, o wysokiej oddychalności spodnie górskie z 3- warstwowego GORE-TEX® Active Shell. Minimalistyczny design, zamki na całej długości ułatwiają włożenie spodni gdy mamy na sobie narty lub raki.

  • Kubki termiczne Berghaus

Kubek termiczny Small Insulated Mug x10

Materiał: stal nierdzewna/Polypropylene

Waga: około 159g

Wymiary: ok. 11cm x 13cm x 8.5cm

Więcej informacji na stronie marki Berghaus.

 

Źródło: Berghaus

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0