HomeNowości z rynku

Columbia Sportswear przedstawia technologię Omni-Heat Electric

Omni-Heat™ Electric to rewolucja w odzieży zimowej, efekt połączenia zaawansowanej technologii odzieżowej i najnowszych rozwiązań współczesnej elektroniki. Najnowsza kolekcja zapewnia komfortowe ciepło, niezależnie od indywidualnych potrzeb oraz warunków atmosferycznych.

Kurtka Electro Amp™ jest uszyta z elastycznego materiału, z zastosowaniem termoizolacyjnej warstwy Omni-Heat™ i podszewki Omni-Heat™ Thermal Reflective, która odbija ciepło w stronę ciała, działając jak koc termiczny.

Columbia Sportswear, kurtka Electro Amp™Columbia Sportswear, kurtka Electro Amp™

Miła w dotyku tkanina oraz inspirująca kolorystyka jest ważnym elementem stylu, który zwraca uwagę na estetykę. Najistotniejszym jednak argumentem wyboru tej niezwykłej kurtki jest zastosowanie zaawansowanego, wewnętrznego systemu grzewczego, opartego na włóknach węglowych, zasilanego najnowszej generacji bateriiamilitowo-jonowymi, umieszczonymi w specjalnych, wewnętrznych kieszeniach kurtki.

Po naciśnięciu guzika umieszczonego przy suwaku kurtki, jej wnętrze błyskawicznie nagrzewa się i pozwala utrzymać ciepło w najbardziej nieprzyjaznych warunkach, nawet przez 5 godzin.

Columbia Sportswear, kurtka Electro Amp™Columbia Sportswear, kurtka Electro Amp™

Guzik jest wyposażony w diodę, sygnalizujacą aktywnośc systemu, a także jeden z trzech poziomów ogrzewania. Baterie systemu mogą być ładowane poprzez łącze USB, a także – w przypadku takiej potrzeby – mogą również stanowić źródło zasilania dla telefonu komórkowego, mp3 itp.

Cena detaliczna kurtki – 2,799.00 zł.

Bugaglove Max Electric™ to prawdziwy koc elektryczny na twoje dłonie. Dzięki zaawansowanej elektronice, po jednym przyciśnięciu guzika znajdującego się na wierzchniej części rękawicy, jej wnętrze błyskawicznie się nagrzewa i zapewnia długotrwałe ciepło oraz wygodę nawet w najniższych temperaturach.

Columbia Sportswear, rękawice Bugaglove Max Electric™Columbia Sportswear, rękawice Bugaglove Max Electric™

Skórzane rękawice Bugaglove Max Electric™ wyposażono w gwarantującą całkowitą wodoodporność i oddychalność technologię OutDry®, ocieplinę Omni-Heat Thermal Insulation oraz wyściółkę Thermal Reflective, która zapewnia termoregulację, umożliwiając jednocześnie odprowadzanie wilgoci na zewnatrz rękawicy. Bugaglove Max Electric ™ gwarantują długotrwały komfort termiczny nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Cena detaliczna rękawic – 1,599.00 zł.

Buty Bugathermo® Original Electric to najbardziej zaawansowane technologicznie obuwie marki Columbia. Dzięki elektronice i wbudowanym w cholewki butów bateriom litowo-polimerowym ogrzewają stopę w najbardziej newralgicznych miejscach – pod palcami i w śródstopiu. W zależności od intensywności grzania, bateria wystarcza na 4 do 6 godzin ciąglej pracy.

Columbia Sportswear, buty Bugathermo® Original ElectricColumbia Sportswear, buty Bugathermo® Original Electric

System grzewczy jest ładowany przez złącze USB lub klasyczny kabel sieciowy. Wystarczy jedno naciśnięcie guzika, aby but błyskawicznie nagrzał się do temperatury zapewniającej komfort. Bugathermo posiadają dodatkowo wodoodporną, oddychającą cholewkę, warstwę izolacyjną Thinsulate® i podeszwę Omni-Grip®, która zapewnia bardzo dobrą przyczepność do podłoża. Buty dostępne są w dwóch wersjach – damskiej i męskiej.

Cena detaliczna butów Bugathermo ® Original Electric – 1,199.00 zł.

Columbia Sportswear, ładowarkaColumbia Sportswear, ładowarka

Anna Kuprian

Hill & Knowlton Poland


KOMENTARZE

WORDPRESS: 0