HomeImprezy outdoor

X Majowe Granie – koncert charytatywny dla rodzin Kuby Stawowego, Piotra Mędonia i Pawła Nadybala

Tegoroczne, dziesiąte już Majowe Granie, które dotychczas było poświęcone pamięci Marka Łabunowicz Mai, ubogacone zostało przez nas w bezinteresowną potrzebę niesienia pomocy. Dochód z koncertu, w którym znani muzycy wezmą udział rezygnując z wynagrodzenia, jak również wszelkie darowizny i środki uzyskane z aukcji, zostaną w całości przeznaczone na pomoc rodzinom trzech naszych kolegów związanych z TOPR-em, którzy w sposób tragiczny oddali swoje młode życia, bliskich pozostawiając w rozpaczy, osamotnieniu i trudach życia.

Zapraszamy Was wszystkich, naszych przyjaciół i znajomych do współtworzenia X Majowego Grania. Wspólnie możemy lepiej pomóc. Razem będziemy wiedzieli co jest właściwe i potrzebne.

W tym roku gramy dla Kuby Stawowego, Piotra Mędonia i Pawła Nadybala. Mamy zamiar nie zakończyć naszej pomocy na jednym koncercie. Każdego roku wspominając Marka Łabunowicza Maję, jego piękne życie i bohaterską śmierć, będziemy pamiętać i wspierać tych, którym ciężko jest wędrować przez życie w osamotnieniu po stracie najbliższych.

Więcej informacji na stronie: www.majowegranie.pl.

Małgosia i Ania Łabunowicz

Majowe Granie

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0