HomeImprezy outdoor

Polska premiera filmu „The Grand Bizarre” w Zakopanem

Najnowszy film wytwórni Poor Boyz Productions to doskonała mieszanka niesamowitych wyczynów na nartach i pozytywnego klimatu, która sprawia, że chce się samemu wskoczyć na dwie deski i cieszyć jazdą. W sobotę każdy kto odwiedził zakopiańskie kino Sokół miał okazję przekonać się o tym na własnej skórze.

Polska premiera filmu narciarskiego The Grand Bizarre, uznanego w czasie festiwalu IF3 za najlepszą tego typu produkcję tego roku, przyciągnęła ponad 300 widzów.

Premiera filmu The Grand Bizarre w Zakopanem (fot. lucekphoto.com)Premiera filmu The Grand Bizarre w Zakopanem (fot. lucekphoto.com)

Większość stanowli młodzi ludzie, dla których – podobnie jak dla bohaterów filmu – jazda na nartach oznacza ewolucje na różnego rodzaju przeszkodach czy jazdę poza trasami.

Organizowana przez portal ski2die.pl impreza przyciągnęła też wiele osób, które pierwszy raz miały okazję zobaczyć Bobby’ego Browna wykonującego triple corka, Dane’a Tudora skaczącego w głębokim puchu, czy LJ’a Strenio zjeżdżającego po podwójnie łamanym i skręconym railu.

Relacja filmowa z premiery: 

[video:http://vimeo.com/30822170]

Pewne jest, że zarówno na nich jak i na bardziej obeznanych z tematem widzów, film wytwórni Poor Boyz Productions zrobił ogromne wrażenie. Potwierdziły to pozytywne komentarze, których nie zabrakło zarówno po samym pokazie jak i na afterparty w klubie Dworzec Tatrzański gdzie dyskusje na temat poszczególnych ujęć płynnie łączyły się z tymi dotyczącymi planów na nadchodzący sezon.

Jak powiedział Andrzej Lesiewski, organizator imprezy: Chcieliśmy pokazać freeskiing, czyli najmłodszą narciarską konkurencję olimpijską szerszej publiczności. Film taki jak The Grand Bizarre to jedna z najbardziej atrakcyjnych form w jakiej można to zrobić. Myślę, że przynajmniej część zgromadzonych osób zainteresuje się tym sportem na dłużej niż tylko na ten jeden wieczór.

To nie ostatnia impreza jaką przygotował na tę jesień portal ski2die.pl. Już pod koniec listopada w Warszawie w Kinie Luna obędzie się polska premiera filmu Attack of La Nina. Więcej informacji na ten temat znaleźć można na stronach: www.ski2die.pl i www.facebook.com/ski2die

Partnerzy imprezy: TwoTip, Biuro Promocji Zakopanego, Kino Sokół, Infogram, Dworzec Tatrzański.

Źródło: ski2die.pl

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0