HomeNowości z rynku

Świąteczne pomysły dla podróżników od The North Face

Najwyższy czas pomyśleć o prezentach dla najbliższych. Jeżeli ich wielką pasją jest odkrywanie egzotycznych zakątków to z pewnością docenią jedną z poniższych propozycji od The North Face.

  • Base Camp Seat Companion to idealny partner w podróży. Poręczny portfel pozwala uporządkować bilety, dokumenty, a nawet karty sim z różnych kontynentów.

The North Face, Base Camp Seat CompanionThe North Face, Base Camp Seat Companion

Cena: 89 pln

  • Saszetka Coaster może być noszona w pasie lub na ramieniu. Na pewno sprawdzi się w czasie dni spędzonych na zwiedzaniu.

The North Face, saszetka CoasterThe North Face, saszetka Coaster

Cena: 49 pln

  • Dzięki wykończeniu materiałem X-Static w rękawiczkach E-Tip można obsługiwać wszelkiego rodzaju ekrany dotykowe. Materiał Gore Windstopper gwarantuje ciepło i ochronę przed wiatrem.
The North Face, rękawice E-TipThe North Face, rękawice E-Tip

Cena: 159 pln

  • Kosmetyczka Base Camp Travel Canister wykonana została z wodoszczelnego i wytrzymałego laminatu TPE. Nowa wersja wyposażona została w haczyk i lusterko.
The North Face, kosmetyczka Base Camp Travel CanisterThe North Face, kosmetyczka Base Camp Travel Canister

Cena: 89 pln

  • Torba Rolling Thunder w rozmiarze S spełnia wymogi bagażu podręcznego większości linii lotniczych. Wykonana została z wodoszczelnego i wytrzymałego laminatu TPE dzięki czemu zapewni idealną ochronę aparatom, komputerom i dokumentom.
The North Face, torba Rolling ThunderThe North Face, torba Rolling Thunder

Cena: 599 pln

Jacek Będkowski

Snow PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0