HomeRynek outdoor

Evoc – nowa marka w portfolio firmy Summit S.A.

Firma Summit S.A., dystrybutor m.in. marek La Sportiva, Atomic i Nikwax, ma w swoim portfolio nowy nabytek – Evoc, producenta wysokiej jakości plecaków rowerowych i snowboardowo-narciarskich, toreb podróżnych, kurierskich i na rower, odzieży oraz akcesoriów.

Założyciele niemieckiej firmy Evoc przez wiele lat podróżowali po świecie poszukując perfekcyjnych warunków do snowboardingu i eksplorowali odległe rejony na rowerach: Argentyna, koło podbiegunowe, Nepal, Kenia, Iran, brzozowe lasy Hokkaido – im bardziej odległa i niedostępna lokalizacja, tym ważniejszy jest sprzęt, którego używasz. Przy jeździe bez kompromisów w ekstremalnych warunkach wymagana jest niezawodność i dodatkowa ochrona. 

Evoc, plecak Freeride ProEvoc, plecak Freeride Pro

Evoc powstał jako odpowiedź na brak odpowiednich dla freeriderów produktów na rynku. Filozofia doskonałości, niezawodności i bezpieczeństwa widoczna jest w każdym szczególe produktów oferowanych przez firmę – od zamka kieszeni na okulary po ochraniacz kręgosłupa zastosowany w serii plecaków Freeride, z zapasem spełniający surowe europejskie normy.

[video:http://vimeo.com/23260989] [video:http://vimeo.com/28001845] [video:http://vimeo.com/30788100]

Flagowymi produktami są plecaki z serii Freeride z wbudowanym ochraniaczem kręgosłupa dla rowerzystów (seria Bike), snowboarderów czy narciarzy (seria Snow), których nie interesują przetarte szlaki.

Produkty Evoc zdobyły wiele nagród konsumentów. Więcej informacji o marce można znaleźć na stronie: www.evocsports.com.

Źródło: Summit S.A.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    skitri 6 lat ago

    Znakomity produkt.
    Proszę dystrybutora o kontakt.
    Pozdrawiam. MM.