HomeRynek outdoor

Marka The Four Elements® na targach SPORT Life w Brnie

Dystrybutor marki The Four Elements® na rynku czeskim i słowackim po raz pierwszy zaprezentował markę szerszemu gronu klientów podczas międzynarodowych targów sportowych „SPORT Life”, które odbyły się w dniach 10-13 listopada w Brnie.

Na 100 metrach kwadratowych została zaprezentowana zimowa kolekcja The Four Elements® (TFE) oraz innych marek znajdujących się w portfolio czeskiego dystrybutora.

Stoisko marki The Four Elements na targach "Sport Life" (fot. The Four Elements)Stoisko marki The Four Elements na targach „Sport Life” (fot. The Four Elements)

Odzież TFE spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród klientów czeskich i słowackich. Klienci zwracali szczególną uwagę na design, jakość wykonania i zastosowanych technologii. Część kolekcji została sprzedana już podczas targów, a część właścicieli sklepów pytała o wzory na wiosnę / lato 2012 – mówi Wioletta Rodak-Słabuszewska, PR&Marketing Manager w firmie The Four Elements.

Międzynarodowe targi „SPORT Life” zaliczane są do najbardziej znaczących tragów branży sportowej w Europie Środkowej. W ubiegłym roku na targach wystawiło się 321 firm, których stoiska obejrzało ponad 40 tys. odwiedzających. Wystawa przeznaczona jest dla branży outdoorowej, sportowej oraz fitness. Na targach pojawiają się także gwiazdy sportu. Jednocześnie z targami „Sport Life” odbywają się Bike Brno. Więcej informacji o imprezie na stronie: www.bvv.cz.

Źródło: The Four Elements

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0