HomeImprezy outdoor

Pierwsze starty TAURON Teamu

Zima nie zaczęła się jeszcze na dobre, ale zawodnicy trenujący w ramach programu TAURON OlimpijSki już od kilku tygodni biorą udział w zawodach odbywających się w całej Europie. Reprezentanci Polski na trasach slalomów to Katarzyna Wąsek, Piotr Oramus, Mateusz Najder, Piotr Pyjas oraz Alan Kacica.

Ponieważ opady śniegu i niskie temperatury nadeszły znacznie później niż zazwyczaj, organizatorzy zmuszeni zostali do odwołania, bądź przełożenia na inny termin kilku imprez zaplanowanych na początek zimy. Przyszedł czas na sprawdzenie formy zawodników TAURON OlimpijSki, wypracowanej podczas letnich i jesiennych treningów.

Katarzyna Wąsek po kilku startach w Szwecji i w Finlandii, aktualnie przebywa we Włoszech w miejcowości Santa Caterina Valfurva, gdzie zaplanowane ma starty w dwóch slalomach i jednym slalomie gigancie. Kolejnym Polakiem, który wystartuje w slalomie we Włoszech jest Piotr Oramus.

Inni zawodnicy z grupy, którzy wkrótce sprawdzą się w zawodach to Mateusz Najder, Piotr Pyjas i Alan Kacica. Już w najbliższy weekend, wezmą udział w slalomie odbywającym się w ośrodku Špindlerův Mlýn w Czechach.

Trzymajmy kciuki za nasze alpejskie nadzieje!

Więcej informacji o projekcie TAURON Bachleda Ski na www.tauronbachledaski.pl oraz na www.facebook.com/TauronBachledaSki.

Piotr Gnalicki 

Snow PR 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0