Polscy przedstawiciele marek na ISPO MUNICH 2012

Przedstawiamy kontakty do agentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli polskich firm z branży outdoor, którzy będą obecni na targach ISPO MUNICH 2012 (29.01-01.02). Podajemy również dni targowe podczas których osoby te będą przebywać na targach w Monachium. Sugerujemy kontakt i wcześniejsze umówienie targowych spotkań. Lista kontaktów będzie aktualizowana.

 

  • Arc’teryx (Hala B5, stoisko 209)
  • Bergans of Norway (Hala A6, stoisko 101)
  • Five Ten (Hala B5, stoisko 309)

niedziela-wtorek

Paweł Mielcarek, tel. +48 698 933 944, email: office@mjsport.pl

Maciej Czajkowski, tel. +48 666 359 906, email: office@mjsport.pl

 

  • Berghaus (Hala B6, Stoisko 311)

niedziela-wtorek (do godziny 12:00)

Paweł Surma, kom. 667 970 953, email: pawel.surma@fordex.pl

 

  • Chiruca (Hala B5, stoisko 222)
  • Primus (Hala A6, stoisko 201)
  • Lizard (Hala B5, stoisko 109)
  • OriocX (Hala B5, stoisko 324)
  • Hyra (Hala B2, stoisko 318)

wtorek-środa

Konrad Paluszewski, kom. +48 694 450-307, konrad.paluszewski@aventura.com.pl

Maciej Mazur, kom. +48 694 450-309, maciej.mazur@aventura.com.pl

 

  • Columbia (Hala A6, stoisko 401)
  • Sorel (Hala A6, stoisko 501)

niedziela-wtorek

Rafał Tyszkiewcz, tel. +48 692 082 720, email: rtyszkiewicz@columbia.com

 

  • Eider (Hala B6, stoisko 315)
  • Killy (Hala B1, stoisko 414)

Grzegorz Banasik, tel. +48 513 017 560

 

  • Fjallraven (Hala A6, Stoisko 201)
  • Hanwag (Hala A6, Stoisko 201)
  • Brunton (Hala A6, Stoisko 201)
  • Tatonka (Hala A6, Stoisko 413)

niedziela-wtorek

Mikołaj Henschke, tel. +48 506 150 321, email: m.henschke@hbmm.pl

Jakub Rymowicz, tel. +48 516 019 888, email: j.rymowicz@hbmm.pl

 

  • GABEL (Hala A5, stoisko 288)
  • Buff (Hala A6, stoisko 315)

niedziela – od 9.00 stoisko Gabel, od 15.00 stoisko Buff

Dorota Nawrocka, tel. +48 605 036 078, email: dorota@malavi.pl

 

  • Goggle (Hala A5, stoisko 136)

niedziela-środa

Maciej Łabędzki, tel. +48 602 724 291, email: maciej@prostaf.eu

 

  • Iguana (Hala A3, stoisko 423)
  • Hi-Tec (Hala A6, stoisko 305)
  • Colmar (Hala B2, stoisko 304)

Szymon Reichert, tel. +48 501 153 425, email: sreichert@martessport.com.pl

 

  • Kamik
  • Kong
  • Trekmates

niedziela-poniedziałek

Patrycja Grądziel, tel. +48 504 46 76 86

Jarek Jakubowski, tel. +48 501 37 69 17

 

  • Nike Accessories, Arena 

Jarosław Daniel, telefon 509 832 443, jdaniel@martessport.com.pl (podczas targów spotkania umawiane będą przez telefon)

 

  • Jack Wolfskin (Hala B6, stoisko 301)

poniedziałek-wtorek

Marcin Gabryołek, tel. +48 501 060 017, e-mail: Poland@Jack-Wolfskin.com

 

  • Lafuma (Hala B6, stoisko 415)
  • Millet (Hala A6, stoisko 315)

Olga Jakubowska, email: olga@kanion.pl

 

  • Majesty Skis (Hala A3, stoisko 402)

niedziela-środa

Alicja Buczkowska, tel.: +48 602 731 602, email: ab@majestyskis.com

 

  • Nordhorn (Hala A6, stoisko 513)

Mirosława Stasiak, tel. +48 502 020 803, email: office@nordhorn.com.pl

 

  • Polartec, LLC (Hala B6, stoisko 405)

Anna Zygan, tel. mobile +48 606 157 200, e-mail: Zygana@polartec.com

 

  • PrimaLoft (Hala A6, stoisko 317)

niedziela-środa

Bartosz Lassak, kom. +48 601388120, email: bartosz.lassak@escape360.pl

 

  • Salewa (Hala B5, stoisko 301)

niedziela-poniedziałek

Jacek Grzędzielski, tel. +48 500 118 676

Tomasz Gorszko, tel. +48 500 118 675

 

  • The North Face (Hala B6, stoisko 201)

niedziela-wtorek

Michał Sojka, email: michal_sojka@vfc.com

niedziela-poniedzialek

Witold Pawlowski, tel. +48 600 374 002, email: witold_pawlowski@vfc.com

poniedzialek-środa

Tomasz Gunia, tel. +48 602 421 422, email: tomasz_gunia@vfc.com

 

  • W.L.Gore (Hala B6, stoisko 400)

niedziela-środa

Bartosz Lassak, kom. +48 601 388120, email: blassak@wlgore.com

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0