HomeRynek outdoor

Zapraszamy na szkolenia Polish Outdoor Group na Targach Kielce

W dniach 15-17 lutego odbędzie się kolejna edycja branżowych Targów Kielce Sport-Zima. Stowarzyszenie Polish Outdoor Group zaprasza na dwa szkolenia, przygotowane specjalnie dla uczestników targów.

W środę, 15 lutego w godz. 15-17 odbędzie się szkolenie pod tytułem: „Warstwa termiczna odzieży na większy i mniejszy mróz. Zagadnienia surowcowe, technologiczne oraz czysta praktyka.”

Szkolenie kompleksowo obejmie tematykę ociepleń stosowanych w odzieży outdoorowej, począwszy od syntetycznego puchu, po naturalne surowce jak wełna (swiss wool), czy puch gęsi. Poruszona zostanie również tematyka związana z tkaninami oraz stosowanymi technologiami produkcji.

Wiedza przekazana w trakcie szkolenia będzie niezwykle pomocna dla właściwego doboru warstwy termicznej w zależności od preferowanego rodzaju aktywności.

Szkolenie poprowadzi Wojciech Kłapcia. Szkolenie jest otwarte dla przedstawicieli branży – zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych technologiami stosowanymi w ocieplanej odzieży outdoorowej.

Szkolenie Polish Outdoor Group - Targi Kielce Sport-Lato 2011 (fot. 4outdoor.pl)Szkolenie Polish Outdoor Group – Targi Kielce Sport-Lato 2011 (fot. 4outdoor.pl)

W czwartek, 16 lutego w godz. 13-15 odbędzie się kolejne szkolenie kontynuujące cykl rozpoczęty na letniej edycji targów: „Sklep internetowy w branży outdoor”. Tym razem tematem będzie: „Inteligentny sklep internetowy, który sam sprzedaje, czyli jak e-mail marketing może zwiększać sprzedaż w branży outdoorowej?”

Szkolenie poprowadzi Dawid Makowski, Brand Manager w firmie mailPro, zajmującej się dostarczaniem efektywnych rozwiązań e-mail marketingowych dla każdego sektora biznesu, w tym innowacyjnych i specjalistycznych rozwiązań dla e-commerce. Dawid odpowiedzialny jest za przygotowanie i realizację kompleksowych strategii działań dla klientów. Prywatnie pasjonat motocykli i podróży. 

Na szkolenie zapraszamy wszystkich przedstawicieli outdoorowych sklepów internetowych, ale także tych, którzy są zainteresowani szczegółami dotyczącymi działań marketingowych w internecie.

Oba szkolenia odbędą się w Sali Konferencyjnej E3. Wszystkich zainteresowanych wykładami prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału na adres: az@4outdoor.pl, podając w mailu także tytuł szkolenia (udział w szkoleniu jest bezpłatny, zapraszamy do udziału w obu spotkaniach). 

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0