HomeRynek outdoor

Sport Connect: Poznaj fachowców

Właśnie oddano do dyspozycji portal SportConnect.pl, który zamierza skupić specjalistów w rozrastającym się segmencie profesjonalnego sportu i fitness w Polsce.

Sport Connect

Głównym zadaniem serwisu jest kierowanie wszechstronnej wiedzy o sporcie i wszystkich jego aspektach do osób, które łączy sport i ich sportowe pasje. Dzięki serwisowi użytkownicy mają możliwość:

 

  • Znalezienia specjalisty na terenie całego kraju w wybranych dla siebie dziedzinach (sport, medycyna, psychologia, dietetyka itp. )
  • Wyszukania spełniającego Państwa oczekiwania specjalistycznego ośrodka (hotel, pensjonat, placówki medyczne i inne)
  • Otrzymania fachowej i praktycznej wiedzy w postaci artykułów, wiadomości, komentarzy i wywiadów na każdy temat związany ze sportem
  • Dostępu do ciekawych treści oferowanych przez współpracujące z serwisem, promujące popularne aktywności ruchowe, portale sportowe (bieganie, żeglarstwo, tenis, narciarstwo, pływanie, kolarstw inne)
  • Prezentacji i promowania miejsc oraz produktów, dla których szeroko pojmowany sport i aktywność fizyczna są atrakcyjną formą rzetelnej i profesjonalnej promocji.

Partnerami merytorycznymi portalu są m.in. serwisy: bieganie.pl, Żagle, plywacy.com oraz z branży outdoor serwis wspinaczkowy wspinanie.pl.

Zapraszamy do portalu Sport Connect.

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0