HomeNowości z rynku

True Glove – buty z linii Barefoot marki Merrell

Szybsze, bardziej efektywne wzmacnianie mięśni nóg i ogólna poprawa sylwetki. Poczucie większej siły i energii. Poprawa sposobu poruszania się i lepsza kondycja. To wszystko może osiągnąć każdy mężczyzna dzięki super lekkim butom Merrell True Glove z linii Barefoot.

Barefoot znaczy boso. Firma Merrell, wprowadzając na rynek buty z linii Barefoot pomyślała o mężczyznach, dla których trening ma być nie tylko szybko przynoszącą efekty aktywnością, ale również nowym, energetyzującym przeżyciem. 

Merrell, buty True GloveMerrell, buty True Glove

Cienka i niezwykle wytrzymała podeszwa butów Merrell True Glove pełni istotną rolę podczas kształtowania sylwetki. Buty z linii Barefoot zapewniają dobry kontakt z podłożem, angażują poszczególne partie mięśni, wzmacniając stopy, kostki i nogi. Wygodne, lekkie buty Merrell True Glove wpływają na ogólną poprawę sposobu poruszania się i kondycję.

Wykonane z owczej skóry i siateczki buty Merrell True Glove posiadają system sznurowania Merrell Omni Fit, który zapewnia idealne dopasowanie buta do stopy. Model charakteryzuje niespotykana giętkość, lekkość i elastyczność. Merrell True Glove posiada gumowe wzmocnienie przy palcach, które zapewnia trwałość, komfort i dodatkową ochronę stopy, a wyprofilowana podeszwa gwarantuje jeszcze lepszy kontakt z podłożem.

Trening w butach Merrell True Glove to siła własnego ciała, uczucie pulsujących mięśni i niesamowita stabilność i przyczepność.

Zapraszamy również do odwiedzenia polskiego profilu marki Merrell na portalu Facebook. Znajduje się on pod adresem: http://www.facebook.com/MerrellLetsGetOutside

Źródło: Konkret PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0