HomeNowości z rynku

Materac Therm-a-rest nagrodzony przez holenderski magazyn outdoorowy

Holenderski magazyn outdoorowy Op Pad nagrodził matę Thermarest NeoAir All Season (srebrny medal) oraz worek-pompkę NeoAir Pumpsack (brązowy medal) w tegorocznej edycji nagród za produkty outdoorowe.

Maty dmuchane NeoAir znajdują się w ofercie marki Therm-a-rest od 2009 roku, od samego początku zyskując uznanie użytkowników oraz recenzentów.

NeoAir All Season jest pierwszym dmuchanym materacem marki Therm-a-rest, który jest zaprojektowany również do użytku zimowego. Materac posiada wysoką izolacyjność, jednocześnie jest prawie płaski. Zapewnia użytkownikowi bardzo wysoki komfort snu i odpoczynku. 

Therm-a-rest, mata NeoAir All SeasonTherm-a-rest, mata NeoAir All Season

Ułożone w warstwach wewnątrz materaca komory powietrzne powodują, że ciepłe powietrze w górnej części materaca cyrkulując wewnątrz górnych komór, nie styka się z podłożem i słabiej się wyziębia. Chłodniejsze powietrze w dolnych komorach nie ma styczności z wierzchnim materiałem materaca. Na radykalne zmniejszenie strat ciepła wpływa trzecia, środkowa warstwa komór i wyłożenie wnętrza komór materiałem odbijającym promieniowanie cieplne. Liczne mocowania materiału tworzącego komory ze spodnim i wierzchnim materiałem materaca powodują, że mata jest prawie płaska, a odpowiednie wykończenie tych materiałów sprawia, że zarówno śpiwór po materacu, jak i materac po podłożu nie mają tendencji do ślizgania się.

Jedną z podstawowych zalet materaca jest także prosta i wygodna metoda jego nadmuchiwania za pomocą napełnianego worka kompresyjnego i podłączanego zaworu.

Therm-a-rest, worek-pompka NeoAir PumpsackTherm-a-rest, worek-pompka NeoAir Pumpsack

[video: http://www.youtube.com/watch?v=fhTZHp4VHL0&list=UUAZNAoKkp4fG_RB96mosuHQ&index=6&feature=plcp]

Marka Therm-a-rest od wielu lat zdobywa nagrody w konkursach organizowanych przez pisma zajmujące się tematyką outdoorową, zyskując uznanie tak czytelników, jak i jury składającego się z redaktorów pism.

Materace Therm-a-rest są laureatami wielu prestiżowych nagród, w tym Editor’s Choice, kilkakrotnie Mountain Standards magazynu Alpinist, czasopisma National Geographic oraz nagród na największych europejskich targach OutDoor.

Pełna ofertę materacy Therm-a-rest w języku polskim można znaleźć na stronie www.thermarest.pl.

Producentem marki Therm-a-rest jest amerykańska firma Cascade Desings, a dystrybutorem w Polsce warszawska firma Paker.

Źródło: Paker

KOMENTARZE

WORDPRESS: 2