HomeRynek outdoor

Otwarto pierwszy w Polsce firmowy salon marki The North Face

W warszawskim centrum handlowym Arkadia otwarty został pierwszy w Polsce sklep firmowy marki The North Face. W nowej przestrzeni, zaprojektowanej specjalnie z myślą o osobach preferujących aktywny tryb życia, znaleźć można produkty przeznaczone dla wspinaczy, alpinistów, narciarzy, snowboardzistów, biegaczy i podróżników.

Na powierzchni 150 metrów klient znajdzie szeroki wybór produktów przeznaczonych dla amatorów i profesjonalistów. Z pewnością będzie to jedyne miejsce w Polsce z tak różnorodną ofertą firmy The North Face. Sklep podzielony jest na kilka sekcji, z czego jedną z najciekawszych jest ta przeznaczona na kolekcję Summit Series. Przestrzeń ta została zaprojektowana tak, by w najlepszy sposób zaprezentować zaawansowane technicznie produkty – tłumaczy Grzegorz Tokarczyk, Retail Director for Poland & Baltics VF Polska Distribution Sp. z o o.

Pierwszy w Polsce firmowy sklep marki The North Face (fot. Tomek Gola / fikcja.pl)Pierwszy w Polsce firmowy sklep marki The North Face (fot. Tomek Gola / fikcja.pl)


Sklep otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10.00 – 22.00, a w niedziele od godziny 10.00 do godziny 21.00.

Firma The North Face powstała w 1968 roku w San Leandro w Kalifornii. Od samego początku swego istnienia oferowała odzież i akcesoria, które miały zapewniać komfort i odpowiednią ochronę w najtrudniejszych warunkach. Już jedne z pierwszych produktów szybko zyskały uznanie środowiska i stały się klasykami odzieży outdoorowej. Wiele z nich jak chociażby zaprezentowany w 1975 roku namiot Ovall (pierwsza konstrukcja oparta o formę półkuli) ustanowiło nowe standardy na rynku outdoorowym, a koncepcje i rozwiązania w nich zastosowane są wykorzystywane do dziś.

Pierwszy w Polsce firmowy sklep marki The North Face (fot. Tomek Gola / fikcja.pl)Pierwszy w Polsce firmowy sklep marki The North Face (fot. Tomek Gola / fikcja.pl)


W produktach The North Face stosowane są najbardziej zaawansowane na rynku rozwiązania, zarówno jeżeli chodzi o fazę projektowania, jak i materiały czy sam proces produkcji. Testowane są one przez team najlepszych sportowców na świecie, reprezentujących różnego rodzaju dyscypliny outdoorowe. To właśnie daje gwarancję, że produkty The North Face sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników – mówi Michał Sojka, Country Manager The North Face. 

 

Źródło: Snow PR

KOMENTARZE

WORDPRESS: 1
 • comment-avatar
  koro 8 lat ago

  Witam!

  Szukam — The North Face Back-To-Berkeley Redux Shoe – Men’s

  Czekam na info
  tel: 664 429 358