HomeRynek outdoor

Nowa odsłona Marabuta w internecie

Marabut – polski producent namiotów biwakowych i ekspedycyjnych zaprezentował nową witrynę internetową – www.namioty.marabut.com.

Mocną stroną serwisu jest stylistyka zgodna z aktualnymi trendami w internecie oraz z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi i graficznymi.

Istotą ważną dla odwiedzających jest zapewne zawartość merytoryczna. I tutaj internauci raczej nie powinni być zawiedzeni. Użytkownik będzie mogł nie tylko obejrzeć aktualną ofertę firmy, ale także dzięki animacjom – na przykładzie Arco – obejrzeć namiot z każdej strony oraz zajrzeć do jego wnętrza.

Firma zadbała o filmiki instruktażowe, podpięte bezpośrednio pod konkretne produkty, pokazujące w jaki sposób rozkłada się namioty. Oczywiście oprócz witryny Marabuta – można je oglądać w serwisie YouTube:

Namiot K2 Expedition

[video:http://www.youtube.com/watch?v=W8NQCMWdkdw]

Namiot Arco

[video:http://www.youtube.com/watch?v=BkMpbUYn40M]

Namiot Atacama

[video:http://www.youtube.com/watch?v=YjfoE77jS6k]

Produkty są prezentowane nie tylko na fotografiach „studyjnych”, ale również w naturalnych warunkach podczas wypraw i trekkingów.

Ci najbardziej ciekawscy mogą zajrzeć „do kuchni” i dowiedzieć się, jak powstają namioty. Przed zakupem będzie można popatrzeć w jaki sposób produkuje się wymarzony namiot. 

Zadbano również o osoby już użytkujące namioty: dostępne są poradniki, instrukcje obsługi namiotów w formacie pdf, informacje o serwisie namiotowym.

Użytkownik oczywiście będzie miał mozliwość zakupienia namiotu on-line. W częsci „zakupowej” strony zadbano o to, by proces zamawiania był możliwie najprostszy i intuicyjny. I tak rzeczywiście jest – ogranicza się zaledwie do podania danych adresowych i wyboru formy płatności.

Źródło: Marabut

KOMENTARZE

WORDPRESS: 5
 • comment-avatar
  Anonim 12 lat ago

  Żenada roku. No tak, nie umieją zaprojektować nowego, nowczesnego namiotu z nowoczesnych materiałów, więc robią sobie nową stronę internetową. Tak też można.

  • comment-avatar
   Anonim 12 lat ago

   Dobry kierunek. Marabut idzie w dobrym kierunku. Bardzo fajna i nowoczesna stronka. Super pomysł z filmami instruktażowymi i panoramką z namiotu. Może w kolejnym sezonie przyjdzie czas na innowacje w produkcji?

 • comment-avatar
  Anonim 12 lat ago

  Co z wagą?!!. Piękna ta strona, zdjęcia, opisy. Wygląda nowocześnie i zachęcająco.
  Same namioty też są funkcjonalne i dobrze się w nich mieszka. Niestety cały czar pryska, kiedy trzeba go wrzucić na plecy.

  Dlaczego one WCIĄŻ TYLE WAŻĄ????

 • comment-avatar
  Anonim 12 lat ago

  Strona wypas. Strona faktycznie wypas, jak dla mnie chyba najfajniejsza ze wszystkich polskich producentow a namioty ciezkie to fakt ale solidne i nie do zajechania. Zgadza sie ze odbiegaja od zasady „Light i fast” – nie sa lekkie ale tez szybko sie nie rozlatuja:).

  • comment-avatar
   Anonim 12 lat ago

   L&F. A skąd stwierdzenie, że sprzęt L&F się rozlatuje? Bo niestety testy temu przeczą.