HomeNowości z rynku

Nowa kurtka od marki Berghaus – Sella WINDSTOPPER® Jacket

Berghaus dodał głębi swojej kolekcji poprzez zmniejszenie wagi letnich softshelli. Nowa kurtka oraz kamizelka Sella WINDSTOPPER® wykonana jest z najlżejszego i najbardziej pakownego materiału GORE-TEX® WINDSTOPPER® Active Shell. Produkty Sella znajdują się w kolekcji Mountain, zaprojektowane do trzysezonowej wspinaczki, wędrówki oraz trekkingu.

Berghaus, kurtka Sella WINDSTOPPER® JacketBerghaus, kurtka Sella WINDSTOPPER® Jacket

Membrana WINDSTOPPER® jest ultra cienką, laminowaną warstwą ochronną, co czyni ją całkowicie wiatroszczelną. Specjalna struktura mikorporów umożliwia odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. W rezultacie otrzymujemy materiał chroniący użytkownika przed wiatrem i deszczem, wysoce oddychający nawet podczas wyczerpującego wysiłku, nie wchłania cząsteczek wody i szybko schnie.

Zastosowanie membrany WINDSTOPPER® sprawia, iż damski i męski model Sella Jacket jest wysoce wydajny. Optymalny krój, pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb użytkownika. Zamek na całej długości z zakładką zapobiegającą obcieraniu brody, dwie kieszenie boczne, kieszeń piersiową streczowe wykończenia na rękawach, ściągacze w pasie.

Berghaus, kurtka Sella WINDSTOPPER® JacketBerghaus, kurtka Sella WINDSTOPPER® Jacket

Męski model w rozmiarze L waży zaledwie 389 g, damski natomiast 283 g (rozmiar M). Kamizelki oferują podobne parametry przy zachowaniu niskiej wagi.

Kurtka i kamizelka Sella WINDSTOPPER® wzbogacają i tak już mocno rozbudowaną kolekcję Mountain.

Kategoria Mountain szybko się rozwija, a z sezonu na sezon wprowadza nowości w odzieży, obuwiu i plecakach.

 Źródło: Berghaus

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0