HomeNowości z rynku

GOCLEVER DVR SPORT – wyczynowa kamera dla aktywnych

Jeśli kiedykolwiek miałeś ochotę uwiecznić własne sportowe wyczyny na wideo w rozdzielczości HD, najnowszy produkt firmy GOCLEVER to propozycja stworzona dla Ciebie.

Kamera DVR Sport to „wszystkoodporne” urządzenie, które, dzięki wodoodpornemu etui bez problemu zniesie zamoczenie, wstrząsy i uderzenia. Przyda się również kierowcom – może bowiem pełnić funkcję samochodowego wideorejestratora.

Kamera GOCLEVER DVR SPORTKamera GOCLEVER DVR SPORT z zestawem

Kamerą GOCLEVER DVR SPORT można zarejestrować materiał wideo w rozdzielczości 720p (1280 x 720 pikseli) oraz wykonać zdjęcia do max. 5 megapikseli. Dysponuje cyfrowym zoomem 4x i jest wyposażona w 2-calowy, dotykowy ekran LCD, wbudowany mikrofon, czytnik kart pamięci microSD oraz szybki port USB 2.0.

GOCLEVER DVR SPORT zainteresuje wszystkich, którzy chcieliby udokumentować swoje mniej lub bardziej ekstremalne osiągnięcia sportowe, a w szczególności alpinistów, nurków, rowerzystów, narciarzy, snowboardzistów, żeglarzy, surferów, deskorolkowców i motocyklistów.

Solidna konstrukcja i gumowe wykończenie skutecznie chronią kamerę przed wstrząsami, zaś wodoodporna osłona umożliwia nagrywanie filmów z wodnych i podwodnych eskapad, zabezpiecza również urządzenie przed uderzeniami.

Wszystkimi funkcjami kamery sterujemy korzystając z przycisków oraz wygodnego w obsłudze ekranu dotykowego, na którym możemy też od razu obejrzeć zarejestrowany materiał. Menu GOCLEVER DVR SPORT jest dostępne w języku polskim.

Kamera GOCLEVER DVR SPORT w wersji wodoszczelnejKamera GOCLEVER DVR SPORT w wersji wodoszczelnej

Filmy nagrywane są w popularnym (obsługiwanym przez praktycznie wszystkie urządzenia multimedialne) formacie AVI, zaś zdjęcia – w JPG. Multimedia można przenieść do komputera na dwa sposoby – podłączając do niego kamerę via USB 2.0 lub korzystając z czytnika kart pamięci (maksymalna obsługiwana pojemność to 32 GB). 

Kamera GOCLEVER DVR SPORT oferowana jest z bogatym zestawem akcesoriów, wraz z urządzeniem nabywca otrzymuje m.in.:

 

  • wodoodporną obudowę,
  • osłonę na aparat,
  • uchwyt na kierownicę,
  • uchwyt na kask,
  • pas na kask lub na ramię,
  • ładowarkę samochodową,
  • przyssawkę do szyby.

 

Dodajmy, że urządzenie może też pełnić funkcję wideorejestratora samochodowego – montujemy je do przedniej szyby auta za pomocą przyssawki. Nagrywania z trasy przejazdu to nie tylko pamiątka z interesującej podróży, ale może posłużyć, jako rozstrzygający argument przy orzekaniu winy w przypadku kolizji.

Kamera GOCLEVER DVR SPORT jest niewielka i poręczna (waży niespełna 50 g); zasilanie zapewnia wbudowana bateria litowa, która z powodzeniem wystarczy do zarejestrowania do 80 minut materiału wideo.

GOCLEVER DVR SPORT jest już dostępna na polskim rynku, w cenie 199 zł. Urządzenie objęte jest 2 letnią gwarancją.

Możliwości kamery prezentujemy w krótkim filmie:

[video:http://www.youtube.com/watch?v=NpslEw4VEkw&feature=youtu.be]

Źródło: Tabasco Media Communications

KOMENTARZE

WORDPRESS: 0